X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Маргарет Тетчер

Завантажити презентацію

Маргарет Тетчер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 10 класу Полошківського НВК Муха катерина Презентація на тему: Вплив комп’ютерів на психіку дитей

Слайд 2

ОСНОВНІ ШКІДЛИВІ ЧИННИКИ: Навантаження на зір; Стиснена поза; Навантаження на психіку; Випромінювання.

Слайд 3

НАВАНТАЖЕННЯ НА ЗІР: Перевантаження очей призводить до втрати гостроти зору. У користувача погіршується зір, очі починають сльозитися, з´являється головна біль, втома, двоїння зображення. Це явище отримало назву «комп´ютерний зоровий синдром». Уникнути цього допоможе користування основними правилами гігієни зору.

Слайд 4

Стиснена поза: Результатом напруження м´язів і відносної статичності пози може стати остеохондроз, а у дітей – сколіоз.

Слайд 5

Психічне навантаження В пальцях рук внаслідок постійних ударів по клавішам виникає відчуття слабкості, оніміння в подушечках. Це може призвести до ушкодження суставів і зв´язочного апарата кисті Електромагнітне випромінювання ЕМВ може призводити до таких змін стану організму, при яких він стає більше уразливим для шкідливих факторів другої природи, наприклад вірусів і т.п.

Слайд 6

ОЗНАКИ РОЗВИТКУ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ В ДИТИНИ: • їсть, п’є чай, робить уроки біля комп’ютера; • провів хоча б одну ніч біля комп’ютера; •прогуляв школу — сидів за комп’ютером; • приходить додому й відразу сідає за комп’ютер; • Забув поїсти, почистити зуби (раніше такого не спостерігалося); • перебуває в поганому, роздратованому настрої, не може нічим зайнятися, якщо комп’ютер зламався; • конфліктує, загрожує, шантажує у відповідь на заборону сидіти за комп’ютером.

Слайд 7

Корисні поради: Привчити дитину правильно ставитися до комп’ютера; Не дозволяйте дитині багато грати в комп’ютерні ігри; Розробити правила роботи за комп’ютером: 20хв. гри, 30хв. заняття іншими видами діяльності; Не дозволяйте дитині їсти і пити за комп’ютером; Не використовуйте комп’ютер як засіб заохочення дитини; Після роботи на комп'ютері обов'язково мийте руки. Між клавішами й на миші накопичується бруд, у якому розмножуються численні бактерії. Частіше робіть гімнастику для очей.

Слайд 8

Робота на комп’ютері може принести велику користь в процесі навчання дитини. В комп’ютері інформація подається динамічно, яскраво, текст поєднується з малюнками та графіками, використовується мультиплікація, відбувається взаємний вплив кольору і звуку, задіяно багато асоціативних зв’язків.

Слайд 9

Слайд 10

Висновок: Що використання комп’ютера дитиною будь-якого віку повинно супроводжуватися постійною увагою батьків. Тільки систематичний контроль, довірливі стосунки між дитиною і батьками зможуть забезпечити виховання критичності мислення і можливість усвідомлення корисної та негативної інформації.

Слайд 11

Джерела: https://iii.fandom.com/uk/wiki/Вплив_комп%27ютера_на_психіку_та_здоров%27я_дітей http://novod.info/publ/vpliv-komp’yutera-na-psihіku-ditini.html https://www.bsmu.edu.ua/blog/1824-dytyna-kompjuter/

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України