X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Козацька Україна"

Завантажити презентацію

"Козацька Україна"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

“Розв'яжи задачу” Визвольна війна українського народу під керівництвом Богдана Хмельницького почалася у 1648 році. Іван Мазепа народився за вісім років до початку цієї війни Гетьманом Івана Мазепу вибрали у 1687 році Його гетьманство було самим довгим. Гетьманом І. Мазепа був до кінця свого життя, а помер у 1709 році Увага! Запитання: Скільки років було Мазепі коли він став гетьманом? Скільки років продовжувалося його гетьманство?

Слайд 4

Слайд 5

Гетьман а) печатка Суддя б) бунчук, булава Писар в) палиця, скріплена крильцями Осавул г) каламар та перо Увага! Правильні відповіді: 1-б 2-а 3-г 4-в

Слайд 6

“Знайди помилку у тексті” Національно - визвольну війну українського народу проти польського панування очолив козак Мамай. Війна відбулася в 13 столітті. На землях, звільнених від польського панування, виникла Галицько – Волинська держава. Правив державою великий князь. Але найважливіші рішення приймали на князівських з'їздах. Територія цієї держави поділялася на князівстві чи землі. Столицею було місто Галич. Правителя держави козака Мамая підтримувало багато талановитих полководців. Козак Мамай хотів швидше завершити війну перемогою, і тому вирішив підписати договір із Золотою Ордою про воєнну допомогу. Ці переговори відбулися в січні 1654 року в місті Сарай.

Слайд 7

Національно - визвольну війну українського народу проти польського панування очолив Богдан Хмельницький. Війна відбулася в 17 столітті. На землях, звільнених від польського панування, виникла Козацька держава. Правив державою Гетьман. Але найважливіші рішення приймали на козацьких радах. Територія цієї держави поділялася на полки і сотні. Столицею було місто Чигирин. Правителя держави Богдана Хмельницького підтримувало багато талановитих полководців. Богдан Хмельницький хотів швидше завершити війну перемогою, і тому вирішив підписати договір із Росією про воєнну допомогу. Ці переговори відбулися в січні 1654 року в місті Переяслав.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України