X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конституція Пилипа Орлика

Завантажити презентацію

Конституція Пилипа Орлика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конституція Пилипа Орлика

Слайд 2

Георгій Андрузький розробив «Начерки Конституції Республіки», в яких особлива увага приділена питанням самоврядування, описує механізм діяльності округу, області, штату.

Слайд 3

На початку ХХ століття в Україні конституційно окреслилися два напрямки політико-правової думки: народницько-федеративний та консервативно-державницький: перший пов’язаний з Михайлом Грушевським другий – з Миколою Міхновським

Слайд 4

З часу створення Центральної Ради почався процес розбудови інститутів державності. Першим актом законодавчого характеру був І Універсал, який проголосив необхідність вироблення власних законів і самостійного порядкування на своїх землях.

Слайд 5

І Універсал ЦР

Слайд 6

Після узгодження українсько-російських відносин делегацією на чолі з Олександром Керенським 11 липня 1917 року і дискусії стало прийняття ІІ Універсалу Центральної Ради.

Слайд 7

Після жовтневого перевороту в Петрограді та фактично відрив від Росії законодавчо зафіксував ІІІ Універсал оголошений 7 листопада 1917 року, що став першим актом конституційного характеру Української держави.

Слайд 8

Після прийняття ІV Універсалу від 9 січня 1918 р. було проголошено самостійність і незалежність України і який став законодавчою основою нової держави та визнав необхідність прийняття Конституції.

Слайд 9

На останньому засіданні Центральної Ради 29 квітня 1918 р. було заслухано й ухвалено проект Конституції УНР.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України