X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Хотинська фортеця"

Завантажити презентацію

"Хотинська фортеця"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хотинська фортеця

Слайд 2

Хотинська фортеця  — фортеця у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

Слайд 3

Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 10 столітті князем Володимиром Святославичем як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі, у зв'язку з приєднанням до неї буковинських земель. Фортеця, знаходилася на важливих транспортних шляхах.

Слайд 4

З 1199 року фортеця перейшла у володіння до Галицько-Волинського князівства. У 1250—1264 роках князь Данило Галицький і його син Лев, перебудовували фортецю. Навколо неї з'явилися семиметрова кам'яна стіна та рови шириною до 6 метрів. У північній частині фортеці звели нові невеликі укріплення.

Слайд 5

В 1375 році фортеця перебувала у складі Молдавського князівства. Молдавський володар Стефан III Великий значно розширив межі фортеці. Було зведено прикрашений геометричними орнаментами мур шириною 5-6 і висотою 40 метрів, п'ять башт, рівень двору фортеці піднімають на 10 метрів та розділяють на Княжий двір і двір Воїнів. Були вириті глибокі підвали для зберігання провіанту.

Слайд 6

Битва під Хотином 1622 року

Слайд 7

Хотинська битва 1673 року

Слайд 8

Хотинська битва 1788 року

Слайд 9

Мости і природні перепони на підходах до Хотинського замку.

Слайд 10

Хотинська фортеця. Вид із середини

Слайд 11

Сьогодні на території Хотинської фортеці створено Державний історико-архітектурний заповідник. Тут полюбляють проводити свята козацької звитяги та знімати фільми.

Слайд 12

Хотинська фортеця

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України