X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хіпі

Завантажити презентацію

Хіпі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фріки як субкультура Підготував Резник Д.О. 11 Б клас

Слайд 2

У сучасному суспільстві з’являються все нові і нові субкультури та групи. В останні час набуло великого поширення таке поняття як «фрік». У минулому слово фрік відносилося до фізично неповноцінних або осіб, які мають які-небудь дивні дефекти. Сам термін Фрік, стався від англійського слова Freak – це інвалід, дивак, дивна людина. Наприклад, фріки виступаючі в цирку — карлики, сіамські близнюки, бородаті жінки і т.д. Такі дивні люди завжди користувалися популярність серед глядачів і створили своє «шоу виродків». Таким чином, фріки можуть бути як від народження, так і стали такими в процесі життя. Субкультура Фріки (Freak) сформувалася в 20 столітті, на території Північної Америки. До цих пір її послідовники дотримуються однієї головної ідеї виділятися серед натовпу оточуючих людей. Для цього вони використовують не тільки одяг, але і використовують іншу поведінку і філософію. Кожен послідовник цього напрямку створює свій власний образ і ні в якому разі не дотримується громадських стандартів. Хто такі Фріки?

Слайд 3

Як відрізнити фріка від звичайної людини? Це зробити дуже просто! Фріки завжди виділяються з натовпу і ловлять на собі або захоплені, або зневажливі погляди. У Росії і Україні субкультура фріків не отримала ще такого широкого поширення як на Заході чи в Японії. Швидше за все, це пов’язано з консервативністю суспільства і неприйняття їм усього шаленого і незвичайного.  Крім незвичайного одягу фрики використовують такі прийоми для вираження своєї індивідуальності: Татуювання : часто вони займають все тіло або його велику частину, деякі роблять татуювання на обличчі. зачіски в стилі «панк»: фрики часто роблять «ірокези», дреди, косички. Так само волосся вони люблять фарбувати в яскраві, неонові кольори: салатовий, рожевий, небесно-блакитний, яскраво-фіолетовий і т.д.

Слайд 4

пірсинг: на тілі та обличчі фрика ви можете побачити велику кількість сережок. Сережки вставляють в ніс, брови, мова, соски, пупок, статеві органи і ще куди тільки заманеться. Мочки вух, ніс або губу часто прикрашають «тунелі» — це прикраса великого розміру, яке має наскрізний отвір. Тунелі більш 10мм не можуть повністю затягнутися — видалити їх можна тільки хірургічно видалити частину розтягнутої мочки, а потім зшити вухо. інші модифікації тіла для радикальної зміни зовнішності: медичні імплантати (наприклад, у вигляді рогів), розсічення мови надвоє, на зразок зміїного, модифікація зубок-ікла, шрамування і т.д.

Слайд 5

Інші приклади Фріків Людина-Ящірка

Слайд 6

Жінка - кішка

Слайд 7

Людина - шахмати Людина- зомбі

Слайд 8

Пончик в лобі

Слайд 9

Іван Кріцер Іван – один із найвідоміших фріків у Росії. Він перший у Росії, хто наважився залити очі Фарбою і видалити соски. Видалення сосків він пояснив так:  - Иначе рисунок смотреться не будет, — поясняет Иван. — Да и к тому же соски — совершенно ненужная часть тела. Вот скажите, зачем они мне? Мужчинам абсолютно не нужны — я узнавал. Вырезали их мне в обычном тату-салоне, под местной анестезией за 20 тысяч рублей. Такого в России еще никто не делал. Мастер консультировался у європейских коллег. Я даже ничего не почувствовал. Со временем швы должны рассосаться.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України