З Інтернетом безпечно на ТИ
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Вправа «Правила групи» бути позитивним; бути активним; говорити те, що думаєш; говорити тільки за темою; не критикувати, бути толерантним; говорити коротко, не перебивати виступа ючого; дотримуватись регламенту.
Мозковий штурм «Що я повинен знати про Інтернет» Як слід поводитися людині, яка прагне убезпечити себе, користуючись Інтернетом? Яка поведінка чи дії людини в кіберпросторі можуть призвести до негативних, а часом на віть фатальних наслідків?
Висновок: Безпека людини і дитини, в тому числі, багато в чому залежить від власних дій людини, а серед небезпечних вчинків, зокрема можна відзначити на першому місці - довірливість дітей, якою так часто користуються в негідних цілях. Сьогодні наша мета. сформувати навички користування правилами безпечної поведінки в мережі Інтернет в різних послугах Для цього розподілимо усі послуги за групами: Інтерактивне спілкування ("Вконтакте", "Одноклассники", чат і т.д.), служба WWW (пошук інформації, музики і т.д.), e-mail (електронна пошта). І сформуємо правила безпечної роботи в мережі.
Висновок: Не всі люди в мережі реєструються під власним ім'ям, зазвичай вони вигадані, і дуже важко дізнатися, що за людина знаходиться за екраном.
Привіт! Я – Аня. Мені 12 років. Я шукаю друзів. Ти ніколи не знаєш, хто заходиться по той бік.
Привіт, Аня. Мене звати Коля. Мені також 12 років і я хочу зустрітися з тобою. Педофіли все частіше шукають та знаходять своїх жертв через Інтернет простір. Більше 90% дітей використовують Інтернет для знайомств. Подбайте про те, щоб ваші діти, використовуючи Інтернет, не надавали особисту інформацію та не зустрічалися з незнайомцями за межами мережі.
Висновок: Дуже складно перевірити, хто саме пише тобі листи, спілкується з тобою. Якщо учасники групи добре знайомі між собою, вони можуть вгадувати відправника. Але в Інтернет-просторі ти ніколи не знаєш, хто знаходиться по той бік комп'ютера або мобільного телефону.
Висновок: Фото, яке розміщується в Інтернеті, теж може бути розмальованим, домальованим. Тому перш ніж розміщувати приватну інформацію, треба добре подумати, як її інші можуть використати проти вас.
Висновок: Досить часто ми розміщуємо у мережі Інтернет інформацію, яка може нас компрометувати або навіть ідентифікувати: повне ім‘я, домашню адресу, телефон, фінансовий статок, місце роботи батьків та інше. Цього не варто робити, інакше ми не будемо почувати себе так, як під час цієї вправи.
Схожі презентації
Категорії