X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Користуймося Інтернетом Безпечно!

Завантажити презентацію

Користуймося Інтернетом Безпечно!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Користуймося Інтернетом Безпечно!

Слайд 2

З чим ми маємо справу? Що ж таке Інтернет і як ним безпечно користуватись? Цим питанням зазвичай не задаються батьки, які підключають своєму чадові доступ у всесвітню мережу… Саме таку тему я хотів би порушити у своїй роботі.

Слайд 3

Позитивні якості мережі) Звичайно, що мережа Інтернет має безмежну кількість позитивних якостей. Часто «світова павутина» є великим помічником у навчанні, у дитини з`являються захоплення, виникають кумири і так далі….

Слайд 4

Ну а тепер про недоліки Інтернету. Перша найстрашніша проблема – це навіть не віруси, як ви могли подумати, а ПЕДОФІЛІЯ! Перша найкраща рекомендація по боротьбі з цією проблемою така: треба перевіряти, які нові знайомі є в списках «Друзі» на сторінці вашої дитини у соціальній мережі! Контролюйте списки повідомлень які наявні у вашого малюка у розділі «Повідомлення».

Слайд 5

Комп'ютерні віруси Віруси можна схопити де завгодно в Інтернеті. Правила для запобігання цієї проблеми: встановити антивірусну программу, не переходити по не знайомим посиланням, не завантажувати програми з Інтернету без попередньої перевірки.

Слайд 6

Аферизм ч-з Інтернет Треба попередити дитину про можливість обману в Інтернеті. Ні в якому разі не треба вірити різним оголошенням типу: «Відправ з гаманця ВебМані і отримай вдвічі більше…». Або оголошення про роботу типу: «набір тексту на дому…». І так далі…

Слайд 7

Спасибі за увагу Будьте уважні та обережні зі «світовою павутиною» Робота Александрова Артема

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика