X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимоги для створення ефективної презентації

Завантажити презентацію

Вимоги для створення ефективної презентації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимоги для створення ефективної презентації Презентація (present - представляти) - це ілюстраційні матеріали для публічного виступу.

Слайд 2

Формування презентації При виборі шаблону презентації враховується аудиторія, для якої створюється презентація. Одна аудиторія вимогливіша до дизайну проекту, інша - до його інформаційного змісту.

Слайд 3

Планування презентації Мінімальна кількість слайдів Правильний вибір шрифту Чітка структура тексту Використання графічних зображень Ясні і конкретні написи на діаграмах Контрастуючи кольори фону і тексту Щоб зберегти ясність повідомлення і привернути увагу аудиторії, слід звести кількість слайдів в презентації до мінімуму.

Слайд 4

Властивості слайду Приховувати слайди. Зробити в своїй промові навмисне упущення, пропустити важливий логічний блок (причому саме той, який доповідач чудово знає). Саме те питання і зададуть суворі глядачі.

Слайд 5

Кількість слайдів Вступний слайд Один слайд для кожної теми Підсумковий слайд Щоб визначити необхідне число слайдів, створюється план презентації, а потім розділяється матеріал на окремі слайди. Найімовірніше, знадобляться наступні слайди.

Слайд 6

Вибір шрифту Verdana Arial Helvetica Times New Roman Hеt His Hw Hwh ледачий, байдужий і пропонується "за замовчуванням" Дослідники прийшли до висновку, що вибір правильного шрифту сприяє збереженню гостроти зору! Крім того, правильно вибраний шрифт захистить від синдрому комп’ютерного зору.

Слайд 7

Вибір шрифту Буква розміром: 2,5 см - відстань 3 метри 5 см - відстань 6 метрів 7,5 см - відстань 9 метрів Розмір шрифту має бути розбірливий для всіх Необхідно, щоб аудиторія слухала доповідь, а не вчитувалася в текст на екрані.

Слайд 8

Вибір шрифту Не більше двох видів шрифтів 30 літер або цифр на рядок 6-8 рядків на слайді 40% повинно залишатися вільним Обраний шрифт повинен вписуватися за своїм виглядом і розміром в загальний дизайн, і повинен бути добре видний всім, що знаходяться в аудиторії з будь-якої відстані.

Слайд 9

Структура тексту П'ятачок Вінні-Пух Знайомі Кролика Синя куля Справжня хмаринка П'ятачок Вінні-Пух Знайомі Кролика Синя куля Справжня хмаринка Мінімум інформації на слайдах. Короткі пропозиції, старайтеся, щоб одна пропозиція поміщалася на одному рядку без перенесення.. Вирівнювання по лівому краю.

Слайд 10

Структура тексту Часто прагнуть помістити на слайд цілком те, що мають намір сказати словами. Великий текст буде дуже важко читатися і його майже неможливо запам'ятати. Це звільняє від необхідності заучувати доповідь, сама презентація стає нудною, перевантаженою текстом і нецікавою... Намагайтеся максимально скоротити довжину речень. Подивіться на текст, як на картинку. Уявіть, що ви не вмієте читати, а букви - лише набір графічних елементів. Ваша "текстова картинка" на слайді повинна виглядати саме як картинка, а не здаватися сторінкою з "Війни і миру".

Слайд 11

Структура тексту Скорочуйте довжину речень. Прибирайте слово. Зміниться сенс? Ні? - слово не потрібно. Використовуйте тексту не більше , ніж потрібно.

Слайд 12

Структура тексту Підвищуйте «читабельність» тексту СЛОВО НАПИСАНЕ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ ВТРАЧАЄ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ «…Вдеь мы чиаетм тксет глзамаи, овхатыавя все солво цоеиклм, не вчыитавясь делаьтно в солги…» Перевіряйте правопис і орфографію Людина не читає по буквах, а «впізнає" слово цiлком.

Слайд 13

Графічні зображення Графічні зображення, поліпшують сприйняття. Доцільно робити невеликий відступ. Так зване “Правило пустого простору”. Саме на цих ділянках очі читача відпочивають.

Слайд 14

х € [-2;2] Діаграми та графіки повинні бути зрозумілими і простими.

Слайд 15

Графіки і діаграми Ясні і конкретні написи на діаграмах і графіках.

Слайд 16

Кольори фону і тексту Краще один раз побачити, ніж сто разів почути Краще один раз побачити, ніж сто разів почути Колір тексту не повинен бути близьким з кольором фону. Він має контрастувати з фоном сторінки. Класичним вважається варіант: чорний текст, білий фон.

Слайд 17

Планування презентації Ефективна презентація – це доречна і проста інформація, простота в дизайні, без зайвого тексту, списків, графіки, емоційна і професійна подача

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика