X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види презентацій

Завантажити презентацію

Види презентацій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Види презентацій Підготувала Смірнова І.А. вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 ім.В. І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 2

Відомий педагог Ушинський сказав: „Педагог … має подбати про те, щоб якомога більше органів чуття – око, вухо, голос, чуття мускульних рухів і навіть, якщо можливо, нюх і смак узяли участь в акті запам’ятовування… За такого дружнього сприяння всіх органів в акті засвоєння ви переможете навіть дуже ледачу пам’ять”.

Слайд 3

Комп’ютерна презентація Комп’ютерна презентація — документ, що використовується для подання інформації широкій аудиторії в наочному і стислому вигляді.

Слайд 4

Перший раз у 1 клас – 2011рік Уманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 5

Презентація Презентація (англ. presentation – представлення) – це набір кольорових карток-слайдів спеціального формату до певної теми. Слайд презентації – це окрема екранна сторінка, що може містити текстові, графічні, відео та звукові об'єкти.

Слайд 6

Створені презентації можуть містити текст, фотознімки, діаграми, малюнки, комп’ютерну анімацію процесів та явищ, звуковий супровід, автофігури, діаграми тощо. У процесі створення презентації потрібно проявити себе як сценарист, режисер, художник і вимогливий глядач.

Слайд 7

Типовими технічними засобами для проведення презентацій є: є комп’ютер із відповідним програмним забезпеченням, мультимедійний проектор та екран або інтерактивна дошка.

Слайд 8

Мультимедійний проектор випромінює світловий потік, що дозволяє відтворити на великому екрані зображення, яке ви бачите на екрані комп’ютера. Інтерактивна дошка — це сенсорний екран, зображення на який надходить із проектора і який дозволяє вводити інформацію в комп’ютер дотиками пальців або за допомогою спеціальних маркерів.

Слайд 9

Навчальна (загальна) мета використання презентацій: візуалізація навчального матеріалу;  - демонстрація процесу, явища або досліду;  - демонстрація принципів роботи приладів й механізмів;  - ілюстрація закону або граматичного правила;  - показ послідовності кроків виконання;  - ілюстрація теоретичного матеріалу шляхом демонстрації моделі деякого процесу, явища або об'єкта;  - створення навчальних презентацій;  - створення мультиплікаційних фільмів;  - розробка електронних підручників, посібників, навчальних ігор, тренажерів.  

Слайд 10

Комп'ютерні презентації слайдові потокові

Слайд 11

Слайдова презентація Слайдова презентація являє собою послідовність слайдів, тобто зображень, що по черзі відтворюються за вказівкою користувача. До цього виду систем опрацювання презентацій відносяться Microsoft Office PowerPoint, OpenOffice.org Impress, Quick Slide Show, MySlideShow.

Слайд 12

Прославляли Україну Українські люди. Їхні портрети Бачимо всюди. Патон Євген Оскарович. Олег Антонов Патон Борис Євгенович Микола Амосов Імена ж бо їх відомі Кожній в нас людині. Це про них у світі кажуть: - “Родом з України!”

Слайд 13

Відкриття, створені уві сні Всі знають історію, що Менделєєв Д.І. побачив свою знамениту періодичну таблицю хімічних елементів уві сні. Історія Менделєєва – не одна. 2 місце: Авіаконструктор Олег Антонов побачив уві сні та після пробудження зобразив форму хвостового оперенння літака-гіганта «Антей».

Слайд 14

Потокові презентації Потокова презентація — це набір кадрів, які відтворюються автоматично, змінюючи один одного через чітко визначені проміжки часу (як правило, менше секунди). Фактично це відеофільм, наприклад, рекламного або навчального призначення. Програмами для опрацювання цього виду презентацій є Adobe Flash, Microsoft Movie Maker, AnFX Visual Design, Virtual Tour Builder.

Слайд 15

Слайд 16

За структурою мультимедіа може бути класифікована як лінійна й нелінійна(розгалужена). Лінійна Нелінійна (розгалужена) Аналогом лінійного способу подання може бути кіно. Людина, що переглядає даний документ жодним чином не може вплинути на його зміст. Нелінійний спосіб подання інформації дозволяє людині брати участь у поданні інформації, взаємодіючи якимось чином зі засобом відображення мультимедійних даних. Участь людини в даному процесі також називається «інтерактивністю».

Слайд 17

Презентації можна класифікувати і за такими ознаками: 1. За кількістю медіа засобів: мультимедіа (звуки, зображення, відео фрагменти); текстова (з мінімальним ілюструванням); комбінована. 2. За призначенням: комерційні (здебільшого рекламного характеру); інформаційні; навчальні тощо.

Слайд 18

За способом подання слайдів можна розрізняти презентації: 1. Для супроводу лекції, виступу – з записом голосу лектора чи усним супроводом. 2. Слайд-шоу – без супроводу лектора, або із записаним голосом доповідача. 3. Комбінована – з усним супроводом, із записаним голосом, частиною якої може бути слайд-шоу.  

Слайд 19

Навчальні презентації можна класифікувати за дидактичними ознаками: учительські учнівські

Слайд 20

Учительські презентації призначені для: * супроводу лекції (текст, ілюстрації, інтерактивні засоби спілкування з аудиторією);  * ілюстрування лекції, доповіді (тільки малюнки, графіка, відео);  * узагальнення, представлення результатів діяльності учнів, наприклад, для доповіді на педраді;  * постановки проблеми, створення пізнавальної мотивації учнів, колег тощо;  * перевірки або самооцінювання знань чи вмінь тобто тестові;  виконання вже зазначених функцій, тобто комбінована.

Слайд 21

Мультимедійна презентація Мультимедійна презентація може виступати як підготовлена вчителем розробка із заданою навчальною метою і завданнями, орієнтована на цілком конкретні результати навчання, де демонстраційний матеріал носить лише ілюстративний характре або учень є активний учасник процесу, виконує інтерактивні завдання, втручається в процеси, активно взаємодіє з комп`ютером.

Слайд 22

Аудіосупровід Вдало підібрана фонова музика дуже поліпшує сприйняття презентацій,що виконані з автоматичною зміною слайдів. Текстовий супровід це добре, але складно - синхронізація голосу та зміни слайдів, дикція.

Слайд 23

Вежливых слов не одно и не два, Помни и знай эти чудо-слова: Доброе утро Добрый день До свидания Здравствуйте Извините Пожалуйста Приятного аппетита Простите Спасибо

Слайд 24

Нині людство стурбоване нестачею питної води

Слайд 25

Ще не так давно, менше ста років тому, вода більшості річок була придатною для пиття.

Слайд 26

Джерела забруднення води: ☻   стічні води промислових підприємств; ☻   побутових стоках комунального господарства; ☻   стічні води сільського господарства; ☻ води шахт, нафтопромислів, рудників; ☻   відходи виробництв при видобутку різних корисних копалин; ☻ відходи деревини в деревообробній промисловості; ☻ скиди водного і залізничного транспорту тощо.

Слайд 27

Начальник Уманської державної екологічної інспекції Осіпов Ю.В. зазначає, що Водним Кодексом України у прибережних захисних смугах уздовж річок та навколо водойм забороняється: 1. Розорювання земель, а також садівництво та городництво. 2. Зберігання та застосування пестицидів та міндобрив. 3. Будівництво будь-яких споруд, у т. ч. гаражів та стоянок автомобілів. 4. Миття та обслуговування транспортних засобів та техніки. 5. Влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів твердих та рідких відходів виробництва, ското могильників, полів фільтрації тощо.

Слайд 28

Я – вода! Я на планеті всюди! Життя буяє, доки є вода. Живуть рослини, і тварини, й люди. А зникну я – прийде до всіх біда. Засохне ліс, загинуть море й річка. Пустеля стане всюди й суховій. Без кольору і без смаку водичка, А сила велетня в воді святій. Як є вода, то й казка оживає, Зелена вся планета і жива. Росте травичка, квітка зацвітає. Це справжній чарівник, а не слова.

Слайд 29

Висновки Охорона навколишнього середовища, екологічна норма, збереження природних багатств для нащадків – ці проблеми набули в наш час актуальності. Гармонія відносин суспільства і природи визначається соціальним прогресом, потребує вияву людства як єдиного цілого.

Слайд 30

Презентація із сценарієм Це традиційна презентаціяї із слайдами, доповнена засобами показу кольорової графіки й анімації з виведенням відеоматеріалу на великий екран або монітор. Використання анімаційного тексту в поєднанні з анімційними діаграмами, графіками та ілюстраціями дає змогу зосередити увагу слухачів на основних положеннях і сприяє кращому запам’ятовуванню інформації. Озвучує матеріал, як правило, сам ведучий.

Слайд 31

Інтерактивна презентація Це діалог користувача з комп’ютером. Користувач приймає рішення, який матеріал для нього важливий, і здійснює вибір на екрані потрібного об’єкта за допомогою миші або натисненням на клавіші. В цьому випадку видається інформація, на яку є запит.

Слайд 32

Інтерактивна презентація дає змогу здійснювати пошук інформації, заглиблюючись в неї настільки, наскільки це було передбачено розробником презентації.

Слайд 33

Для інтерактивної презентації характерним є закладена в ній властивість захоплювати користувача і підтримувати в ньму зацікавленість матеріалом.

Слайд 34

Автоматична презентація Це закінчений інформаційний продукт. Його можна перенести на відеоплівку, дискету, компакт-диск і розіслати потенційним споживачам, щоб дістати уявлення про їхню зацікавленість.

Слайд 35

Навчальні презентації призначені для допомоги вчителю забезпечити зручне і наочне подання навчального матеріалу.

Слайд 36

Навчальні презентації поділяються на такі види: презентації-семінари; презентації для самоосвіти; презентації-порадники.

Слайд 37

Види навчальних презентацій Конспект уроку Слайд-шоу «Опорні сигнали» Заповнюємо таблицю Робочий зошит Тестування Тренажер Аналіз картини Анімовані схеми

Слайд 38

Конспект уроку Обов'язкова наявність основних візуальних складових традиційного уроку: тема, мета, план, ключові поняття, закріплення, домашнє завдання і т.д. Ілюстративний ряд грає, в даному випадку, явно допоміжну і незначну роль. Дану форму презентації, як правило, частіше називають традиційними мультимедійним супроводом уроку.

Слайд 39

Cлаветні українці Підготувала Смірнова І.А. вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 ім.В. І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 40

Мета: Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей. Ознайомити з досягненнями видатних людей України: О.Антонова, Є.Патона, Б.Патона, М.Амосова. Формувати пізнавальний інтерес. Виховувати почуття гордості за свій народ.

Слайд 41

Слайд-шоу Повна відсутність тексту і акцент на яскраві, великі зображення або колажі. (Може демонструватися на початку, в кінці, або всередині уроку, ставлячи за мету створення певного емоційного настрою. Як правило, супроводжується музичними фрагментами). Демонстрація слайд-шоу впродовж всього уроку представляється малоефективною.

Слайд 42

Слайд – шоу “Зима”

Слайд 43

Анімовані схеми У цьому варіанті презентації особливий акцент зроблено на різних графіках і схемах. Образотворчий ряд – мінімальний. Основна сфера застосування – заняття повторювально-узагальнюючого характеру.

Слайд 44

Властивості води- рідини Текуча Не має форми Прозора Безбарвна При нагріванні розширюється Без запаху При охолодженні стискається

Слайд 45

«Опорні сигнали» Фактично даний підхід ІКТ – є розвитком ідей В.Шаталова. Природно, що в даному випадку передбачається робота в офісних програмах і, можливо в графічних редакторах (малювання).

Слайд 46

Слайд 47

Заповнюємо таблицю Варіант презентації рекомендований при проведенні уроків закріплення, систематизації навчального матеріалу. Це можуть бути тематичні, синхронні, хронологічні та інші види таблиць.

Слайд 48

Що вчинила зміюка з Івасиком - Телесиком, порушуючи тим самим його права? Конвенція ООН про права дитини Стаття 35. Викрадення, торгівля та контрабанда. Держава зобов'язана не допускати викрадення дітей, торгівлі чи контрабанди ними.

Слайд 49

Аналіз картини Презентація, змістом якої є одна картина, плакат, зображення (наприклад, обговорення картини відомого художника).

Слайд 50

І.Левітан “Весна – велика вода”

Слайд 51

Тренажер Закріплення умінь, навичок учнів через виконання, і можливістю виправлення помилкових кроків.

Слайд 52

12 5 + 6 = ? 11 13 14 15 16 17 18

Слайд 53

Тестування Варіант, який може бути рекомендований при проведенні повторювально-узагальнюючого уроку. За допомогою відповідних гіперпосилань, відповідь учнів супроводжується певною реакцією програми.

Слайд 54

Робочий зошит «Екранний варіант» робочого зошита на друкованій основі. «Заповнення» зошита відбувається після відповідного обговорення в класі або самостійно вдома. Передбачається середовище для активного моделювання різних об'єктів і ситуацій, творчість учня.

Слайд 55

Слайд 56

Звичайно, що всі перераховані вище види мультимедійних супроводів уроків можуть використовуватися як окремо, так і в поєднанні. Все залежить від творчості вчителя, його бачення уроку.

Слайд 57

Вчитель повинен не тільки володіти комп'ютером, знати зміст уроку, але й організувати роботу в учнів в різному для кожного темпі, невимушено, постійно акцентуючи увагу на самостійність учнів. Необхідно продумати зміну ритму, урізноманітнити форми навчальної діяльності, подумати, як витримати при необхідності паузу, як підбадьорити невпевнених в собі учнів, як забезпечити позитивний емоційний фон уроку...

Слайд 58

Дякую за увагу!

Слайд 59

Джерела інформації http://metodportal.net/node/1353 http://galanet82.narod.ru/lisovska/kind.htm http://www.eduwiki.uran.net.ua/wiki/index.php/Види_навчальних_презентацій http://sit.fizmat.tnpu.edu.ua/geogr_turizm/teor/lab10.htm http://ua-referat.com/Створення_презентацій

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика