X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види і типи презентацій. Загальні відомості про засоби створення презентацій. PowerPoint

Завантажити презентацію

Види і типи презентацій. Загальні відомості про засоби створення презентацій. PowerPoint

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ужгородський професійний машинобудівний ліцей Тема: Види і типи презентацій. Загальні відомості про засоби створення презентацій. PowerPoint. Предмет: “Інформаційні технології” Підготував викладач: Гніненко В. О.

Слайд 2

Microsoft PowerPoint Microsoft PowerPoint — це программа для створення і проведення презентацій, що є частиною Microsoft Office, і доступний в редакціях для операційних систем Microsoft Windows і Mac OS.

Слайд 3

Презентація Презентація – це набір картинок-слайдів на певну тему, який зберігається у файлі спеціального формату.

Слайд 4

Мета презентації Метою презентації може бути представлення досягнень організації або окремої людини, реклама продукції, висвітлення різноманітних заходів, перспектив розвитку інформаційних технологій тощо.

Слайд 5

Види презентацій Презентація із сценарієм - це традиційна презентація із слайдами, доповнена засобами показу кольорової графіки й анімації з виведенням відеоматеріалу на великий екран або монітор. Інтерактивна презентація - це діалог користувача з комп’ютером.  Користувач приймає рішення, який матеріал для нього важливий, і здійснює вибір на екрані потрібного об’єкта за допомогою миші або натисненням на клавіші. Автоматична презентація - це закінчений інформаційний продукт. Його можна перенести на дискету, компакт-диск чи флеш – накопичувач і розіслати потенційним споживачам.

Слайд 6

Типи презентацій Торгові презентації використовуються торговими агентами під час укладання угоди. Вони дають змогу за короткий час подати всю інформацію про товар, значно заощадивши час. Такі прпезентації дають змогу роз’яснити основні положення і переваги, які здобуває покупець. У торгових презентаціях можуть використовуватись всі види презентацій. Маркетингові презентації використовуються при підготовці умов для майбутніх торгових презентацій. Їх застосовують для широкої аудиторії (проводяться на виставках-ярмарках або в офісі покупця), для навчання агентів з продажу. У маркетингових презентаціях можуть використовуватись всі види презентацій.

Слайд 7

Типи презентацій Навчальні презентації призначені для допомоги викладачу забезпечити зручне і наочне подання навчального матеріалу. Навчальні презентації поділяються на такі види: презентації-семінари; презентації для самоосвіти; презентації-порадники; презентації для клієнтів корпорацій. У навчальних презентаціях можуть використовуватись всі види презентацій.

Слайд 8

Типи презентацій Корпоративні презентації призначені для доведення інформації до акціонерів корпорації. Корпоративні об’єднання використовують також глобальну мережу Internet, що дає змогу дістати доступ до гіпертекстової гіпермедійної системми World Wide Web (WWW). Корпоративні презентації поділяються на такі типи: для акціонерів; щорічні звіти; електронні журнали; для служб, зайнятих роботою з персоналом; з питань інвестицій і фінансування. У маркетингових презентаціях можуть використовуватись всі види презентацій.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика