X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасні заходи антивірусного захисту"

Завантажити презентацію

"Сучасні заходи антивірусного захисту"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Сучасні заходи антивірусного захисту

Слайд 2

Комп’ютерний вірус – це спеціально створена програма, або сукупність машинного коду, яка здатна розмножуватись і, як правило, виконує на ПК певні деструктивні дії. З новими комп'ютерами з'явилися нові проблеми. Однією з них є більша ймовірність зараження новими вірусами. Вони роблять неможливим нормальне функціонування програм і комп'ютера.

Слайд 3

Основною причиною швидкого поширення вірусів є підключення комп'ютерів до мережі Internet. За даними статистики, у 2000 році вірусні атаки призвели до сукупних збитків у розмірі 17 млрд. доларів. Цей показник скоротився до 13,2 млрд. доларів у 2001 році. У 2002 році про збитки, завдані в результаті вірусних атак, заявило 85% користувачів. Тому, безперечно, для лікування програм, знищення вірусів і профілактики постійно потрібні нові антивірусні програми.

Слайд 4

Загальні відомості Антивірусні програми - це програми, основним завданням яких є захист від вірусів, або точніше, від шкідливих програм. Методи і принципи захисту теоретично не мають особливого значення, головне щоб вони були направлені на боротьбу зі шкідливими програмами. Але на практиці справа йде трохи інакше: практично будь-яка антивірусна програма об'єднує в різних пропорціях всі технології і методи захисту від вірусів, створені до сьогоднішнього дня. З усіх методів антивірусного захисту можна виділити дві основні групи: Сигнатурні методи - точні методи виявлення вірусів, засновані на порівнянні файлу з відомими зразками вірусів Евристичні методи - приблизні методи виявлення, які дозволяють з певною вірогідністю припустити, що файл заражений

Слайд 5

Деякі сучасні антивірусні програми: Avast! Professional Edition

Слайд 6

Avast! Professional Edition увібрав в себе всі високопродуктивні технології для забезпечення однієї мети: надати вам найвищий рівень захисту від комп'ютерних вірусів. Даний продукт є ідеальне рішення для робочих станцій на базі Windows. Нова версія ядра антивіруса avast! забезпечує високий рівень виявлення вірусів з високою ефективністю, що гарантує 100%-е виявлення вірусів "In-the-Wild" і високий рівень виявлення троянів з мінімальним числом помилкових спрацьовувань. 

Слайд 7

Антивірус Касперського 

Слайд 8

Антивірус Касперського надійний, перевірений часом захист від вірусів і інших шкідливих програм. Здатний забезпечувати захист в режимі реального часу - перевірка “на-льоту” інтернет-трафіку, пошти і файлів.

Слайд 9

Забезпечує захист комп'ютера за рахунок трьох основних принципів: 1. Евристичний аналіз - покликаний поліпшити здатність сканерів застосовувати сигнатури і розпізнавати модифіковані версії вірусів в тих випадках, коли сигнатура співпадає з тілом невідомої програми не на 100%, але в підозрілій програмі в наявності більш загальні ознаки вірусу. 2. Перевірка по базах сигнатур. 3. Поведінкове блокування - антивірус відстежує поведінка всіх запущених процесів і блокує ті, чиї дії є шкідливими для системи.

Слайд 10

Антивірус Касперського - одна з популярних і найбільш якісних вітчизняних антивірусних програм. За рахунок спеціального алгоритму роботи у неї дуже високий відсоток визначення вірусів, у тому числі і ще невідомих. Антивірус Касперського уміє перевіряти на віруси поштові бази даних і одержувані листи разом з додатками до них; програма дуже добре визначає макро-віруси, упроваджені в документи Microsoft Office, а також перевіряє найбільш популярні формати архівів.Користуючись антивірусом, регулярно оновлюйте базу даних про віруси (доповнення виходять щодня!) - їх можна отримувати як через інтернет, так і в ручному режимі - регулярно заходивши на сайт або замовляючи файл оновлення по e-mail.

Слайд 11

Слайд 12

Дякую за увагу!!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика