X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасна Буша

Завантажити презентацію

Сучасна Буша

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував Ростислав Калашник, студент групи 3 АГТ

Слайд 2

Вітаю! Вас обслуговує компанія «NIGGATOUR» Впродовж усієї мандрівки, буду з вами, я Ростислав Юрійович! Надіюсь, вам буде дуже приємно. Готові до мандрівки? Ми вирушаємо!

Слайд 3

Маршрут до Закарпаття

Слайд 4

Сироварня “Перечинська мануфактура” Сироварня “Перечинська мануфактура” розпочала свою діяльність з ідеї – робити якісний натуральний сир.На сироварні дуже бережливо відносяться до молока, тому прагнуть приготувати з нього максимальну кількість видів сиру. Дегустаційна тарілка, на момент дегустації, складається з 8 типів сиру: рікота, камембер, молодий свіжий сир – полонинський з перцем, полонинський без перцю, перечинський (витриманий 2 місяці), перечинський молодий з пажитником, сир типу качота.

Слайд 5

Чани з мінеральною водою в селі Лумшори Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори останнім часом стало своєрідною візитівкою Закарпаття. Така феноменальна популярність пояснюється просто - тут розташовані чани. Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть знаходитися до 10 осіб, що залежить від їх розміру. А розмірів тут вистачає, як, власне кажучи, і чанів, вірніше, закритих купалень на березі гірської річки Турички. Уздовж її русла влаштовані штучні перекати для підвищення рівня води в тих місцях, звідки ми спустимось до річки, щоб охолодити розпарене в чані тіло. Це дійсно класна процедура, до того ж і корисна!

Слайд 6

Дегустація закарпатської їжі! Ну що справжні гурмани розпускайте пояси та послаблюйте ремені – на вас чекає справжнє свято живота з закарпатським присмаком! Попереду дегустація закарпатської кухні в місті Перечин. На вас чекатиме 15 страв плюс насичений ягідно-фруктовий узвар. До того ж вас обов’язково почастують фірмовою сливовицю «Од діда Мішка». Ну а поки ви жадібно ковтаєте слинки, пропонуємо ознайомитись з меню та хоча би приблизно здогадатись, що ж вам доведеться їсти. Ну от, наприклад, що таке попрігашка закурена чи заправлена пасоля або керезет. Чи може вас зацікавить печені на вогньові кромплі? Заінтригували? От і добре, наганяйте апетит!

Слайд 7

Замок Паланок На західній околиці Мукачева, на вершині 68 – ти метрового згаслого вулкану, гордо стоїть, оспівана легендами і легендарною бойовою славою середньовічна фортеця - замок Паланок – визначний історико-архітектурний, військово-фортифікаційний та історичний пам’ятник Закарпаття ХIV – ХVIII ст... Родове гніздо трансільванських князів Ракоці. З висоти семидесятиметрового пагорба він оглядає європейські долини, що починаються біля його підніжжя. За його спиною, на горизонті, з краю в край розляглися Карпати. Сама природа створила цей замок непереможним. За всю історію існування він жодного разу не був підкорений у відкритій і чесній боротьбі.

Слайд 8

КОСИНО Що ж це таке, ці термальні джерела? Вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. За своїм хімічним складом, термальна вода багата на залізо(масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини. А ще у нас буде змога побувати у 8 саунах та поніжитись у басейнах з ароматом шоколаду, вина, пива та фруктової наливки.

Слайд 9

КОСИНО

Слайд 10

Дегустація вин в старому підвалі Ми побуваємо у дуже цікавому та колоритному місці, де створюють вино. Це найстаріший винний підвал Закарпаття, що зберігся в первозданному вигляді, підвалу понад 400 років. Існує легенда, що з’явивя він там завдяки туркам, які висікли його в товщі скелі вручну.

Слайд 11

За традиційними технологіями тут виробляють марочні вина з місцевих сортів винограду Берегівського виноградного краю: Мюллер-Тургау, Зенго, Лімбергер, Цвейгелт, Мускат Оттонель, Кюве та ін. Про історію підвалу та про всі тонкощі виноробства розповість нам власниця підвалу, пані Тетяна, а в кінці розповіді на нас чекає смачна дегустація 6-х видів вин та сік.

Слайд 12

ПРАВДА КРАСИВО?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика