X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення та форматування нової інформації в редакторі Page Maker

Завантажити презентацію

Створення та форматування нової інформації в редакторі Page Maker

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створення та форматування нового матеріалу в редакторі Page Maker

Слайд 2

Символи, що становлять текст документу - це своєрідна "цегла", з якої будується будь-яка, найскладніша публікація. До елементів роботи з текстом відноситься: Шрифти і гарнітури Атрибути і способи форматування символів Кегль Інтерліньяж Міжсимвольні і міжсловні інтервали Кернінг і трекінг Базова лінія рядка

Слайд 3

Текст можна розмістити двома способами: По всій сторінці Блоками Виділення текстового блоку відбувається за допомогою кнопки Вказівник, з’явиться графічне зображення:

Слайд 4

Переміщення і зв’язування блоків тексту. 1. Вказівником клацнути на петельці, курсор прийме вигляд блоку тексту. 2. Клацнути лівою кнопкою миші на вільному місці, текст, який не поміщався у блоці з’явиться у новому блоці. 3. На петельках з’явиться знак +, це означає що дані блоки зв’язані. Якщо текст не поміщається в одному блоці то він автоматично переміщається в наступний і т.д.

Слайд 5

Параметри шрифту Виклик діалогового вікна Параметри шрифту робиться командою Шрифт меню Текст.

Слайд 6

Управляюча панель Форматування тексту відбувається за допомогою панелі інструментів «ТЕКСТ», розглянемо кнопки: Створення рамки навколо текстового блоку 1. Створити текст. 2. Виділити текст Вказівником. 3. Виконати команду Сервис/Дополнение/Создать рамку.

Слайд 7

Змінити колір рамки і тексту можливо за допомогою Палітри Колір.

Слайд 8

Параметри абзацу Вікно атрибутів абзацу відкривається командою Абзац меню Текст.

Слайд 9

Абзац форматується за допомогою панелі інструментів Абзац Ця панель складається з таких кнопок: Стиль; вирівнювання (зліва, по центру, справа, по ширині та по формату); відступи (Абзацний, зверху, знизу, справа, зліва); відстань між рядками.

Слайд 10

Оформлення абзаців: лінійки Формування лінійок відбувається командою Текст\Абзац в діалоговому вікні Лінії абзацу. Це вікно - вкладене, воно викликається клацанням на кнопці Лінії діалогового вікна Параметри абзацу.

Слайд 11

Переклад у прописні. Капітелі На регістр можна впливати з діалогового вікна Параметри шрифту. Вибрати потрібний регістр зі списку, що розкривається Регістр - Нормальний, Всі прописні, Капітель – букви прописні але зменшені у масштабі.

Слайд 12

Вставка малюнка Для того, щоб вставити в публікацію малюнок, потрібно виконати команду Файл/Поместить.

Слайд 13

Створення графічних об'єктів засобами Page Maker Для побудови простих геометричних фігур використовуються наступні інструменти: Лінія Перпендикуляр Прямокутник Еліпс Багатокутник

Слайд 14

Малювання багатокутників Діалогове вікно Багатокутник викликається подвійним клацанням миші на інструменті Багатокутник в панелі, а також однойменною командою меню Елемент. Закруглення кутів У діалоговому вікні Елемент\Багатокутник, можна вибрати один з варіантів і клацнути по кнопці Так - вибраний варіант буде застосований прямокутнику і фрейму прямокутної форми.

Слайд 15

Використання управляючої панелі Обтікання зображення текстом Для того, щоб задати об'єкти режим обтікання текстом, необхідно Елемент\Обтікання текстом.

Слайд 16

Маскування зображень 1. Вставити картинку. 2.Створити графічний об'єкт (маску). 3. Накласти маску на картинку. 4. Виділити інструментом Вказівник маску і картинку. 5. Виконати команду Элемент\Маска. 6. Згрупувати об’єкт.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика