X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складові частини комп'ютера

Завантажити презентацію

Складові частини комп'ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Складові частини комп'ютера Навчальний матеріал для 2 класу Підготувала Нагорнюк І.В.

Слайд 2

Комп'ютер Комп'ютер (від англ. computer - обчислювач) – універсальна машина для оброблення інформації.

Слайд 3

Системний блок Різні пристрої ховає, Їх він струмом наділяє, Усі розв'язує проблеми, Зберігає мікросхеми. Основні пристрої системного блоку блок живлення; процесор; пам’ять.

Слайд 4

Монітор Він на екран виводить фільми, Тексти, ігри та мультфільми. Ось вмикай – і все почнеться! Монітором це зоветься. Монітор інколи називають дисплеєм. Монітор є пристроєм виведення інформації.

Слайд 5

Клавіатура Ти хочеш символи ввести Чи скласти літери красиво? Візьми клавіатуру ти, Без неї все це неможливо. Клавіатура – це один з пристроїв уведення інформації.

Слайд 6

Миша “Миша” – це вказівний пристрій введення інформації, він керує вказівником (курсором) на екрані монітора. За допомогою миші запускають програми, виділяють та переміщують об'єкти.

Слайд 7

Колонки Звукові колонки забезпечують відтворення комп'ютером музики та голосу. Звукові колонки відносяться до пристроїв виведення інформації.

Слайд 8

Принтер Принтер дає змогу вивести результати роботи комп'ютера на папір. Отже, принтер є пристроєм виведення інформації.

Слайд 9

Сканер Сканер – це пристрій уведення у комп'ютер малюнків, фотокарток або тексту. Процес використання сканера називається скануванням. Сканер пристрій уведення інформації.

Слайд 10

Висновки Комп'ютер треба роздивлятися як об'єкт, який має складові частини, що пов'язані між собою і функціонують відповідно означеним правилам. Комп'ютер використовується здебільше як засіб зберігання, пошуку і видачі інформації.

Слайд 11

Перевір себе (вибери правильну відповідь і натисни кнопку ) Універсальна машина для оброблення інформації називається: Принтер Комп'ютер Сканер

Слайд 12

Перевір себе Основними складовими комп'ютера є: Системний блок, монітор; Системний блок, монітор, маніпулятор миша; Системний блок, монітор, маніпулятор миша, принтер; Системний блок, монітор, маніпулятор миша, клавіатура.

Слайд 13

Ти погано подумав. Спробуй ще. 1 2

Слайд 14

Молодець. Ти був уважний на уроці. 1 2

Слайд 15

Дякую за увагу на уроці.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика