X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Найкращі web- ресурси"

Завантажити презентацію

"Найкращі web- ресурси"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найкращі web- ресурси Підготував Кас‘нчук Андрій 10-Б клас

Слайд 2

Виберіть що переглянути

Слайд 3

Google — найбільша пошукова система, що належить корпорації Google Inc. Перша за популярністю, обробляє 41 млрд 345 млн запитів в місяць, може знаходити інформацію 195 мовами. Підтримує пошук у документах форматів PDF, RTF, PostScript, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint та інших. Назва Google походить від навмисно перекрученого Сергієм Бріном слова Гугол (Googol), яке означає «десять у сотому ступені» — 10100.

Слайд 4

На головній сторінці Google ми часто можем зустріти альтернативну назву в вигляді картинки. Google також має інтернет-браузер Google Crome. До змісту

Слайд 5

Вікіпе дія —відкрита багатомовна енциклопедія, якою опікується некомерційна організація «Фонд Вікімедіа». Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер таДжиммі Вейлз. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року. Вікіпедію використовують як джерело інформації.

Слайд 6

Так виглядає сторінка Wikipedia Wikipedia має переклад своєї інформації на багатьох мовах світу (в тому числі і українська). До змісту

Слайд 7

YouTube — популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів, у 2013 році він поступався за популярністю лише соціальної мережі Facebook і пошуковику Google.com. Входить до трійки найбільш відвідуваних сайтів Інтернету. Користувачі можуть додавати, продивлятись і коментувати ті чи інші відеозаписи. Завдяки простоті та зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів. Служба містить як професійні кліпи так і аматорські відеозаписи, включаючивідеоблоги. Заснований 14 лютого 2005 року.

Слайд 8

Сторінка YouTube YouTube має свою систему переглядів. Найпопулярніші канали До змісту

Слайд 9

Facebook — веб-сайт популярної соціальної мережі, що почав працювати 4 лютого 2004 року. Засновником сервісу є Марк Цукерберг(Mark Zuckerberg). Станом на вересень 2012 року сайтом активно користуються понад 1 мільярд користувачів[1], більше половини з яких користується сервісом через мобільні пристрої.[2] За даними сайту Alexa.com Facebook є 7-им за відвідуваністю сайтом в Україні[3] та 2-им за відвідуваністю сайтом в США[4]. Кількість українських користувачів Facebook на жовтень 2011 сягає 1 730 тисяч[5].

Слайд 10

Найпопулярніші сторінки Так виглядає головна сторінка До змісту

Слайд 11

Yahoo!  — американська корпорація, що спеціалізується на Інтернет-службах, заснована випускниками Стенфордського університету в 1994 року. Корпорація надає низку інтернет-послуг, які об'єднані на веб-порталі: пошукова служба (Yahoo! Search), каталог сайтів (Yahoo! Directory), електронна пошта (Yahoo!Mail), Yahoo!Games, Yahoo!Groups, новини, веб-хостинг, погода, мапи та інші — разом на вересень 2007 року біля 60 сервісів.

Слайд 12

Так виглядає головна сторінка Розподіл на розділи Пошукова система До змісту

Слайд 13

VK — найбільша соціальна мережа на теренах СНД. За даними сайту Alexa.com станом на червень 2013, перший за відвідуваністю сайт в Україні та Білорусії, другий в Росії, третій в Казахстані та 19-й у світі. У квітні 2011 щоденна аудиторія соціальної мережі перевищувала 25 мільйонів осіб. Сайт спочатку позиціонував себе як соціальна мережа студентів і випускників елітних російських вищих навчальних закладів, пізніше — як універсальний засіб зв'язку для всіх соціальних груп і віків. У січні 2009 року «ВКонтакті» вперше обігнав за відвідуваністю на пострадянському просторі свого головного конкурента — «Однокласники». Зараз «ВКонтакті» є беззаперечним лідером в Україні та Росії серед соціальних мереж за відвідуваністю, на сайті зареєстрована переважна більшість української молоді, яка використовує цей сайт як універсальний засіб для спілкування і обміну даними.

Слайд 14

Головна сторінка ВКонтакті Засновник сайту Павло Дуров Так виглядає сторінка користувача ВКонтакті До змісту

Слайд 15

«Яндекс» — російська ІТ-компанія, що володіє однойменною системою пошуку в Мережі та інтернет-порталом. Пошукова система «Яндекс» є четвертою серед пошукових систем світу за кількістю оброблених пошукових запитів (4,84 млрд, 2,8 % від світової кількості, статистика за грудень 2012 року). Станом на 8 лютого 2013 року, згідно з рейтингом Alexa.com, за популярністю сайт yandex.ru займає 20-е місце в світі і 1-е місце в Росії.

Слайд 16

Головна сторінка Яндекс Яндекс-карти Та багато іншого До змісту

Слайд 17

Windows Live ID - сервіс ідентифікації і аутентифікації надається системою Windows Live. Використовується для єдиного входу на всіх мережевих сервісах Microsoft. Продукт має програмну документацію для вбудовування у власні програми та веб-сайти. До змісту

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика