X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформація та способи її подання

Завантажити презентацію

Інформація та способи її подання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вступ Перед вами навчальний курс з теми “Інформація”. Після ознайомленням із текстом на екрані клацніть ліву кнопку миші або натисніть будь-яку клавішу на клавіатурі.

Слайд 2

Тема: “Інформація” 1. Поняття інформації. Види інформації. 2. Основні інформаційні процеси. 3. Зберігання інформації. 4. Передавання інформації. 5. Кодування інформації. 6. Вимірювання інформації.

Слайд 3

1. Поняття інформації. Види інформації. Поняття “інформація” – багатозначне, тому чітко визначене бути не може. Його можна тільки пояснити синонімами “відомості”, “дані”. Сам термін походить від латинського informacio, що означає роз'яснення, виклад, обізнаність. Розглянемо види інформації.

Слайд 4

Види інформації

Слайд 5

Цінність максимально можлива користь для досягнення мети (інформація про курс валют на біржі не буде цінною під час перегляду футбольного матчу) Цінність максимально можлива користь для досягнення мети (інформація про курс валют на біржі не буде цінною під час перегляду футбольного матчу) Повнота ступінь подробиць уявлень про об’єкт (туристу, який купує квиток у касі вокзалу потрібно знати не тільки день і час відходу поїзда, але і свої вагон і місце) Достовірність правдивість уявлень про джерело інформації (неправдиві свідчення на допиті можуть повести слідство по хибному шляху) Доступність здатність споживача сприймати інформацію (англомовна газета не дасть достатньо інформації тому, хто не розуміє англійську мову)

Слайд 6

Зберігання – спосіб поширення інформації в просторі та часі. Зберігання – спосіб поширення інформації в просторі та часі. Пошук – витягання інформації, що зберігається. Збір – це нагромадження інформації, отриманої з декількох джерел. Опрацювання – отримуючи інформацію, людина робить певні висновки. Передача – спосіб поширення інформації у часі та просторі.

Слайд 7

3. Зберігання інформації. Рукописні і друкарські. Машинні. Спеціальні.

Слайд 8

4. Передача інформації.

Слайд 9

5. Кодування інформації.

Слайд 10

Слайд 11

6. Вимірювання інформації.

Слайд 12

Слайд 13

Викладення матеріалу завершено. Натисніть будь-яку клавішу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика