X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Форматування документів

Завантажити презентацію

Форматування документів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Текстовий процесор WORD Розробила Майстер в/н Соханич А.Ю. Презентація до теми:

Слайд 2

Зовнішній вигляд тексту змінюється командами меню “ФОРМАТ”

Слайд 3

Формат символів: назва шрифту, розмір шрифту, колір шрифту, накреслення, інтервали, анімація; оформлення абзаців: вирівнювання тексту за правим краєм, за лівим, по центру, по ширині; буквиця; стилі документу; нумерований та маркований список; напрям тексту; зміна регістрів тексту та ін.

Слайд 4

Для зручного і швидкого доступу до пунктів меню “Формат” служить панель інструментів “Форматування” Панель інструментів “Форматування”

Слайд 5

- стиль - назва шрифту - розмір шрифту - напівжирний - курсив - підкреслений

Слайд 6

- вирівняти за правим краєм - вирівняти за лівим краєм - по центру - вирівняти за шириною

Слайд 7

- міжрядковий інтервал нумерований список за замовчуванням - маркований список - буквиця

Слайд 8

- зменшити відступ - збільшити відступ - зовнішні межі - виділення кольором

Слайд 9

- колір шрифту - напрямок тексту - відмінити дію - повернути назад

Слайд 10

- збільшити розмір шрифта - зменшити розмір шрифта - надрядковий знак - підрядковий знак

Слайд 11

У текстових процесорах реалізована функція форматування. При цьому форматувати можна як окремі абзаци, так і весь текст. Форматування – зміна зовнішнього вигляду, операції, що пов'язані з оформленням тексту і зміною його зовнішнього вигляду. Операції форматування дійсні тільки для виділених фрагментів. Форматування також включає розмітку і виділення окремих елементів тексту, наприклад: зміну шрифту окремих слів, рядків, абзаців; підкреслення, посилення яскравості (жирності).

Слайд 12

WORD забезпечує форматування документів на п'ятьох різних рівнях: на рівні символів (зміна гарнітури, накреслення, розміру і кольору шрифту, між буквеного інтервалу в слові, анімації і т.д.); на рівні абзаців (вирівнювання по лівому краю, по правому краю, по центру і по ширині; відступи праворуч і ліворуч; відступ першого рядка; відступи до і після абзацу; міжрядковий інтервал, керування розбивкою на сторінки і т.д.); на рівні сторінок (параметри сторінок, орієнтація ст., рамка, колонтитули першої сторінки, парних і непарних сторінок); на рівні розділів (формування розділів з наступної сторінки чи на поточній сторінці, розбивка тексту на стовпчики і т.д.); на рівні документа (номера сторінок, зміст і т.д.).

Слайд 13

http://www.grafamania.net/uploads/posts/2008-08/1219611582_7.jpg http://readweb.org/uploads/posts/2010-06/1277825505_acer-aspire-one-1551-4.jpg http://www.nbuv.gov.ua/books/19/98pjdpmw/04.htm Глинський Я.М. Практикум з інформатики: Навч.посіб. 11-те вид.-Львів:СПД Глинський, 2008.- 296с. Інформатика: Підручник 10-11 кл. І.Т.Зарецька, А.М.Гуржій, О.Ю.Соколов. Частина 1 – К.:Форум, 2004. – 392 с. Інформатика: Підручник 10-11 кл. І.Т.Зарецька, А.М.Гуржій, О.Ю.Соколов. Частина 2 – К.:Форум, 2004. – 288 с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика