X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Болгарія

Завантажити презентацію

Болгарія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація учениці 10-Бкласу Більської Ярини На тему КИТАЙ

Слайд 2

Китай – це велика стародавня країна, цілий світ, котрий можна поставити в паралель лише зі світом давнього Риму; це одна з найголовніших гілок людської цивілізації, котра дала гуманістичну філософію, неперевершений живопис, велику поезію. Самоназва Китаю – Чжунго (Серединне царство), – це ім’я, котрим китайці до сьогодні  називають свою країну,  і воно зумовлює долю держави.

Слайд 3

Офіційна назва країни – Китайська Народна Республіка, КНР (People’s Republic of China). Розміщений Китай у східній частині євразійського материка на західному узбережжі Тихого океану. Це третя за величиною країна світу (площа її території складає 9,6 млн квадратних кілометрів) та перша за кількістю населення (1,375 млрд чол.). Населення Китаю складає приблизно 22% всього населення Землі. Китай – багатонаціональна країна, в її складі нараховують 56 етнічних народностей. Найбільш чисельні серед національних меншин – монголи, тібетці і уйгури.

Слайд 4

Державна мова – китайська. Столиця – місто Пекін. КНР має особливий адміністративний район Сянган (Гонконг), Аомень (Макао). У Східно-Китайському морі знаходиться острів Тайвань, котрий Китай вважає 23-ю провінцією. Китай межує з 14-ма країнами світу. Кордон материкової частини Китаю досягає більше ніж 20 тис. км, а загальна протяжність берегового кордону – 18 тис. км.

Слайд 5

Природа Китаю відрізняється значною різноманітністю. Китай охоплює майже всі рослинні пояси північної півкулі від південних джунглів до північної тайги. Однією з головних характеристик ландшафту країни є горбистість. Гори і плато складають 65% території Китаю. Найвища точка Китаю) – знаходиться на Тібетському нагір’ї. Країна також володіє найбагатшою у сі світу – гора Джомолунгма (8 848 мвіті фауною, серед якої значна кількість рідкісних і цінних порід тварин.

Слайд 6

Цікаві факти про Китай        Саме ця держава є найбільшим на планеті імпортером вугілля і виробником золота, а також світовий лідер з генерування та споживання електрики.        На території Китаю росте понад 500 видів бамбука.        Китай утримує першість з експорту понад 100 видів продукції, від одягу до холодильників і фотоапарат.        Імператорський палац в Пекіні, або Заборонене місто, складається рівно з 9999 кімнат.        У китайській провінції Шеньсі розташований мавзолей першого імператора об'єднаного Китаю. У його склепінних залах розташована знаменита теракотова армія, що складається з 8 тисяч солдатів і 90 військових колісниць. Кожна фігура — унікальна, як за характером, виразом обличчя, так і за обладунками.         Існують дані про те, що ще в давнину в Китаї грали в спортивну гру з м'ячем зі шкіри, що нагадує футбол.

Слайд 7

 На весь світ Китай славиться одним з найбільш популярних відкриттів — чаєм. Згідно з легендою чай винайшов імператор Шень-нун , коли випадково листок впав до чашки з кип'ятком.

Слайд 8

В Китаї немає офіційної релігії, проте понад 18% китайців сповідують будизм.

Слайд 9

Для китайців дракон — священна істота, він також є символом Китаю. Як не дивно дракон в китайській міфології символізує добрий початок «ян» та асоціюється зі стихією води. Ще один символ Китаю — панда. Тут за її вбивство передбачена смертна кара, крім того всі панди в світі лише на правах оренди з Китаю.

Слайд 10

Дякую за увагу !!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика