Батькам майбутніх першокласників про НУШ
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Вступна частина НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Нова українська школа буде сприяти формуванню позитивної самооцінки дитини, розвивати ключові навички для життя. НУШ — це довготривала і довгострокова стратегія розвитку української загальної середньої освіти та її виведення на аналогічний рівень провідних країн світу.
НУШ Нова структура здобуття загальної освіти в НУШ — три рівні: початковий (1–4 класи) базова середня гімназійна освіта (5–9 класи) профільна середня освіта в професійному або академічному ліцеї (10–12 класи). Бакалавріат скоротять до 3х років, залишивши без змін терміни навчання інших рівнів у ВНЗ.
Кожна з частин загальної середньої освіти буде закінчуватись перевіркою знань, умінь і навичок, здобутих за певний час навчання. Державна підсумкова атестація збережена для учнів 4-х класів, але вчителі проводитимуть її лише для моніторингу знань учнів
ЦИКЛИ І цикл — 1–2-гі класи — організація освітнього процесу на інтегровано-предметній основі з переважанням ігрових методів ІІ цикл — 3–4-ті класи — організація освітнього процесу на інтегровано-предметній основі.
1 цикл 2 цикл ПОЧАТКОВА ШКОЛА З огляду на ці аспекти складається така загальна картина початкової освіти: навчання для дітей розпочинається з 6 років (учні з особливими потребами можуть починати навчання з іншого віку) все навчання проводитиметься за єдиним Держстандартом без поглибленого вивчення окремих предметів у першому циклі (1–2-гі кл.): учні звикатимуть до вимог школи навчальні предмети будуть інтегровані або виокремлені в модулі обмежено обсяг домашніх завдань навчання проводитиметься на діяльнісній основі з переважанням ігрових методів вчитель матиме повну свободу вибору чи створення навчальних програм оцінки не виставлятимуть головні показники якості освітнього процесу — підвищення мотивації учня та його прагнення до подальшої освіти у другому циклі навчання (3–4-ті кл.) буде запроваджене предметне навчання, причому більшість навчальних дисциплін оцінюватимуть
Яким буде перший місяць їх навчання завдяки реформі освіти: Діти познайомляться зі школою та класом. Ранець без важкого приладдя та книжок. Діти вивчать безпечну дорогу від дому до школи. Створять збірку правил класу. Вивчать розклад свого дня.
- мультимедійна дошка – діти мають змогу за допомогою дотику виконувати різноманітні інтерактивні вправи. Це допомагає краще засвоювати освітню інформацію. Чекаємо на фінансування. Від цього залежить, що саме ми зможемо отримати для нашого навчання і виховання.
Ми можемо оформити класну кімнату так, як ми захочемо. НУШ дозволяє політ фантазії. Радо прийму усі Ваші пропозиції з цього приводу! Адже наше завдання – створити комфортні умови для діточок!
ПІДРУЧНИКИ БЕЗКОШТОВНІ Держава повністю забезпечує нас підручниками. Купувати ніяких книг для освіти не треба!
Шкільна форма є не обов’язковою. Але вона має досить естетичний, солідний і акуратний вигляд. Прошу Вас обдумати питання про форму до наступних зборів: чи хочете своїх діток у формі.
Учень НУШ обов’язково матиме Портфоліо, яке буде наповюватися з самого 1 класу дитячими роботами, грамотами та іншими нагородами з різноманітних конкурсів, які вже з 1 класу, маю надію, стануть традиційними і дуже очікуваними для Вас і діток.
Але головною ознакою НУШ є тісна співпраця у так званому педагогічному трикутнику: учень, батьки, учитель.
Схема, за якою працюють групи батьків: Група з жовтими аркушами створює схему – «Якою мають бути учні НУШ?» З червоними кольорами – «Яким має бути учитель НУШ?» З блакитним кольором – «Якими мають бути батьки НУШ?» Із зеленим кольором – «Якою має бути НУШ?»
Схожі презентації
Категорії