X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Адресація в інтернеті"

Завантажити презентацію

"Адресація в інтернеті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адресація в інтернеті

Слайд 2

Як же за таких умов дані знаходять свого адресата й не губляться по дорозі?  Набір служб Інтернету дуже великий Дані передаються від одного комп'ютера до іншого. Підключених до Інтернету комп'ютерів мільйони!

Слайд 3

TCP та IP   TCP — протокол керування передаванням, відповідає за організацію сеансу зв'язку між двома комп'ютерами в мережі  IP — міжмережний протокол, відповідає за маршрутизацію, тобто за те, щоб пакет було доставлено за певною адресою.

Слайд 4

 IP-адреса IP-адреса — це адреса, що ідентифікує комп'ютер в Інтернеті. Залежно від особливостей підключення до мережі IP-адреса може бути статичною (незмінною) чи динамічною (змінною). Формат IP-адреси має такий вигляд: ххх.ххх.ххх.ххх, де ххх — число від 0 до 255

Слайд 5

Доменне ім'я це послідовність розділених крапками слів, яка зіставляється з певною ІР-адресою. В останній частині імені, яку називають доменом першого (верхнього) рівня, зазначено тип установи, якій належить веб-адреса: com — комерційна організація,  edu — освітня, org — некомерційна, biz — бізнес-організація тощо.

Слайд 6

Доменне ім'я Крім того, для кожної країни призначено ідентифікатор домену верхнього рівня з двох літер. Наприклад, для України це ua, для Росії — ru, для Великої Британії — uk.  

Слайд 7

 URL IP-адреси, доменного імені сервера недостатньо для того, щоб дістати конкретний документ. Для одержання доступу до файлу потрібно задати ще й протокол, а також шлях до цього файлу та його ім'я. Усі ці елементи містяться в URL  — універсальний локатор ресурсу, який ще називають URL-адресою ресурсу чи просто адресою.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика