X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Значення води у діяльості людини

Завантажити презентацію

Значення води у діяльості людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Значення води у діяльності людини

Слайд 2

Вода , Н2O — хімічна речовина у вигляді прозорої безбарвної рідини без запаху і смаку, (в нормальних умовах). Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. На Землі водою покрито 70,9% поверхні. Вода має велике значення для економіки: сільського господарства й промисловості.

Слайд 3

Питна вода становить тільки 2,5% від загальної кількості. Нестача води може стати однією з найважчих проблем людства в найближчі десятиліття.

Слайд 4

Вода посідає особливе місце серед природних багатств Землі - її неможливо нічим замінити.

Слайд 5

Найбільшими споживачами води є сільськогосподарське виробництво, промисловість та комунальне господарство міст й інших населених пунктів. Забираючи для своїх потреб чисту прісну воду, всі ці споживачі повертають її значною мірою забрудненою різноманітними шкідливими для здоров"я людини речовинами.

Слайд 6

Яку роль відіграє вода у тілі людини? Насамперед роль розчинника. Тисячі хімічних реакцій, що відбуваються в живому організмі з їжею, без води були б просто неможливі. Поживні речовини, які утворюються при цьому, та речовини, що підлягають видаленню з організму, переносяться кров'ю. А в складі крові багато води.

Слайд 7

Улітку ми споживаємо води більше, ніж узимку. Це зумовлено ще однією важливою її роллю - захищати тіло людини і тварин від перегрівання. Як саме? Під час перегрівання виділяється багато поту. Він випаровується, і шкіра охолоджується. Завдяки цьому навіть за найбільшої спеки температура тіла людини залишається постійною.

Слайд 8

Охорона прісних водойм Запаси прісної води на Землі постійно зменшуються, бо з кожним роком зростає її споживання. Трапляється, що джерела прісної води забруднюються шкідливими для живих істот речовинами. Загалом водойми здатні до самоочищення завдяки тваринам і рослинам, які в них мешкають. Але це потребує дуже багато часу.

Слайд 9

Тому вже тепер потрібно дбайливо охороняти чистоту водойм. У жодному разі не можна зливати в них відходи лазень, пральних комбінатів, хімчисток тощо. Стічні води заводів, фабрик, тваринницьких ферм потребують очищення.

Слайд 10

Пам'ятай! Справа кожного і твоя особиста - піклуватися про чистоту водойм. А це означає, що не слід засмічувати їх побутовими відходами та гіллям дерев.

Слайд 11

Над проектом працювала: Іванова Валерія 9-Б

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія