X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Охорона навколишнього середовища під час виробництва і застосування металів"

Завантажити презентацію

"Охорона навколишнього середовища під час виробництва і застосування металів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Охорона навколишнього середовища під час виробництва і застосування металів”. Виконала учениця 10 класу Каленчук Марія.

Слайд 2

Виробництво металів і сплавів: Виробництво метів і сплавів є дуже важливими ,але таке виробництво має багато своїх недоліків. В першу чергу це шкідливі викиди від яких страждає навколишнє середовище,також відходи які залишаються після виробництва металів.

Слайд 3

Дуже небезпечними для довкілля є відходи: Відходи займають великі площі і забруднюють при цьому токсичними сполуками повітря, воду і грунт. І в теж час витрати на їх розміщення, зберігання і транспортування помітно впливають на собівартість продукції металургійних підприємств.

Слайд 4

Охорона навколишнього середовища під час виробництва металів і сплавів: Щоб запобігти подальшому забрудненню навколишнього середовища необхідно зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу та повністю модернізувати заводи та фабрики. Також підприємства що викидають в атмосферу багато шкідливих речовин платять штрафи.

Слайд 5

Важливим напрямом охорони довкілля в металургії є впровадження безвідходних технологій і технологій комплексного використання сировини. При цьому забезпечується збагачення руд, раціональна повнота вилучення основних і супутніх елементів, утилізація відходів виробництв без заподіяння шкоди навколишньому середовищу.

Слайд 6

Використовування Водню для зниження шкідливих викидів. Перспективним напрямом є використання в якості відновника водню, особливо в кольоровій металургії. Його беззаперечними перевагами є зниження шкідливих викидів у навколишнє середовище.

Слайд 7

Прикладом екологічного виробництва є завод “Інтерпайп сталь” Основна задача заводу це зменшення викидів у 2,5 рази; Зменшити затрати електроенергії у 2,2рази; Та майже безвідходне виробництво.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія