X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мило, його склад, мийна дія

Завантажити презентацію

Мило, його склад, мийна дія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Школи кінематографа Презентація учениці Чорней Анастасії

Слайд 2

Французька школа Французьке кіномистецтво є одним з найповажніших у світі. Сучасні риси французького кіно сформувалися після Другої світової війни - це виключна витонченість гри акторів, психологізм подій, увага до найменших деталей, тісний синтез із музикою, драматизм сюжетів плюс своєрідна французька пікантність, майстерність операторів, що створює художню красу зйомок. І в усьому почуття міри і стилю.

Слайд 3

Популярні актори Жан Рено Ален Делон

Слайд 4

П'єр Рішар Жан-Поль Бельмондо

Слайд 5

Софі Марсо Одрі Тоту

Слайд 6

З-поміж французьких режисерів найвідоміші Жан-Люк Годар, Люк Бессон, Жан-П’єр Жене, Франсуа Озон та інші. 

Слайд 7

Італійська школа Італійський кінематограф завжди був самобутнім і неповторним завдяки високому «авторському» кіно таких режисерів, як Федеріко Фелліні, Бернардо Бертолуччі, Лукіно Вісконті й Мікеланджело Антоніоні, з творчістю яких пов’язане не тільки італійське, але й світове кіномистецтво в напрямах філософського, поетичного кінематографа. Фільми цих режисерів, сповнені абстракцій, метафор, містики, назавжди ввійшли до золотого фонду світового кіно й стали джерелом натхнення для нових поколінь режисерів.

Слайд 8

У сучасному італійському кінематографі режисери намагаються висловити своє розуміння того, що відбувається, усвідомити свої громадянські права й обов’язки, місце людини в сучасному соціумі. Останніми десятиліттями в ньому дедалі чіткіше звучать гуманістичні акценти: про спільні тривоги людства, проблеми еміграції, глобалізації тощо

Слайд 9

Відомі актори Софі Лорен Адріано Челентано

Слайд 10

Марчелло Мастроянні Джина Лоллобриджида

Слайд 11

Американська школа Якщо йдеться про американський кінематограф, здебільшого спадає на думку слово «Голлівуд». І справді, Голлівуд - це гігантська кіноіндустрія, що розповсюдила свій вплив на весь світ. Щонайперше, голлівудські картини - це блокбастери із захопливими сюжетами, неймовірними спецефектами, безвідмовними монтажними прийомами тощо. Голлівуд має значний вплив і на кінематограф інших країн - його фільми задають моду в багатьох жанрах кіно, виборі сюжету, створенні іміджу фільму для рекламної кампанії.

Слайд 12

Історично кінематограф Голлівуду - продюсерський, зорієнтований на створення касових фільмів для масового прокату. Випуск кожної голлівуд-ської картини супроводжується великою маркетинговою підготовкою, адже прокатна доля фільму визначається не тільки якістю картини, але й грамотністю маркетингової стратегії. І саме продюсер, крім організації виробництва фільму, розробляє рекламну стратегію впродовж усього виробничого процесу. До моменту здачі фільму продюсерський колектив уже чітко уявляє, що в картині може максимально зацікавити майбутнього глядача і як найкраще презентувати новий кінопроект аудиторії.

Слайд 13

Але американське кіно - це не тільки кіноіндустрія Голлівуду, це й розвинута система незалежного кіно, яке створили ентузіасти без залучення великих кінокомпаній. Це кіно досить популярне і заслужило світове визнання, не раз перемагаючи на міжнародних конкурсах і фестивалях.З-поміж найвідоміших картин цього кіно «Амадей» (реж. Мілош Форман); «Термінатор» (реж. Джеймс Кемерон), «Хоробре серце» (реж. Мел Гібсон); «Той, що танцює з вовками» (реж. Кевін Костнер); «Володар перснів: Братерство персня» (реж. Пітер Джексон); «Мала на мільйон» (реж. Клінт Іствуд) та багато-багато інших захопливих кінотворів

Слайд 14

«Хоробре серце» (Мел Гібсон)

Слайд 15

«Термінатор» (Джеймс Кемерон)

Слайд 16

«Мала на мільйон» (Клінт Іствуд)

Слайд 17

«Той, що танцює з вовками» (Кевін Костнер)

Слайд 18

Індійська школа Індійська кіноіндустрія є найбільшою у світі, а її головний кінематографічний майданчик міститься в Болівуді. Індійське кіно має величезну кількість своїх шанувальників у всьому світі. Сюжети фільмів побудовано на коханні, ненависті, злочинах, помсті, у них завжди перемагають істина, любов і краса. Це світ надії, яскравих кольорів, позитиву, невинності та казок. У фільмах поєднано комічні, романтичні, драматичні сцени та елементи «болівудського вестерну». І, звичайно, відмітна риса індійського кіномистецтва - це багато пісень і національних танців, завдяки яким практично кожен фільм можна зарахувати до жанру мюзиклу.

Слайд 19

І, звичайно, відмітна риса індійського кіномистецтва - це багато пісень і національних танців, завдяки яким практично кожен фільм можна зарахувати до жанру мюзиклу. Артисти зазвичай багато танцюють і виконують велику кількість вокальних номерів (пісні співають актори чи здебільшого професійні співаки). У рекламних цілях саундтреки до фільмів випускають заздалегідь, і вони часто стають самодостатнім продуктом. Це символізує, що фільм буде приречений на успіх і, швидше за все, це буде «болівудський блокбастер».

Слайд 20

Відомі актори Сону Суд Радж Капур

Слайд 21

Рекха Джаяпрада

Слайд 22

Мітхун Чакраборті Кішор Кумар

Слайд 23

Хема Маліні Амітабх Баччан

Слайд 24

«Зіта і Гіта»

Слайд 25

«Танцор диско»

Слайд 26

«Помста і закон»

Слайд 27

Азійський кінематограф В азійських фільмах простежується одна спільна властивість: вони просякнуті національною культурою і самобутністю, які є джерелом натхнення сюжетів, а все запозичене переробляється і подається через призму місцевих звичаїв і традицій. Зокрема, японські фільми, зважаючи на особливості національної культури, відомі і зрозумілі лише вузькому колу шанувальників. Візуальний ряд непоспішний і споглядальний, що дивує західних глядачів, які звикли до активних дій і частої зміни картинки. Це кінематограф образів, що й обумовлює часте мовчання героїв картин, які інколи впродовж фільму не вимовляють жодного слова. Образам японського кіно не характерний активний вияв емоцій - їх герої в діалогах рідко переходять на крик і майже ніколи не сміються.

Слайд 28

Японське кіно подарувало світу одного з кращих режисерів XX століття і одного з кращих акторів Акіра Куросава Тосіро Міфуне

Слайд 29

Презентація бойових мистецтв в кіно Разом з тим яскравою рисою азійського кінематографа є наявність сцен із презентацією різних видів східних бойових мистецтв. Дивна казка про Тигра і Дракона («Тигр, що крадеться, дракон, який зачаївся» знята в жанрі китайського бойового фентезі з усіма характерними «прийомами» - майстрами кунг-фу, які літають, витончено поставленими сценами битв, прекрасно розкрила екзотичні особливості китайської поетики. Цей фільм наробив багато галасу в кінематографічному світі: отримав безліч кінонагород, зокрема чотири «Оскари», і став дуже успішним комерційним проектом, касові збори якого сягнули понад 100 млн доларів.

Слайд 30

Джекі Чан Усі трюки в фільмах Джекі виконує сам, і вигадує їх разом зі своєю трюковою командою. За своє життя Джекі отримав величезну кількість травм. Найнебезпечніша з них була під час зйомок фільму «Обладунки Бога», коли актор, впавши з дерева розбив собі череп. Через це усі азіатські страхові компанії відмовляються страхувати актора, а в США йому забороняють робити небезпечні трюки.

Слайд 31

Слайд 32

Нагороди Джекі Чана Кавалер Ордена Британської імперії Найкращий актор (10 нагород) Найкраща хореографія дії (7 нагород) Найкраща картина Найкращий режисер Найкраще пісенне супроводження Оскар

Слайд 33

Брюс Лі  гонконзький та американський кіноактор, майстер бойових мистецтв, інструктор і актор бойового кіно, один з найвпливовіших митців бойового жанру 20-го сторіччя. Всього знявся у 36 фільмах. Він чудово володів своїм тілом, хоча і не був наділений від природи хорошим здоров'ям, але розвинув у собі такі властивості, як надзвичайна швидкість рухів та координація.Про життя і творчість Брюса у світі було знято до 30 фільмів.

Слайд 34

Пам'ятник Брюсу Лі в Гонконзі

Слайд 35

Українське кіно Українське кіно - це особливі кінострічки. У них - історія нашого народу, вони оповідають про людей, які нібито живуть поруч із нами. У фільмах сяють українські кінозірки, творять картини українські режисери. Це наша гордість і наша надія.

Слайд 36

Видатні актори У переліку ролей Б.Ступки — багато історичних постатей: гетьмани Іван Брюховецький («Чорна рада»), Іван Мазепа («Молитва за гетьмана Мазепу»), Богдан Хмельницький («Вогнем і мечем»), а також Чингісхан («Таємниця Чингісхана»),  Борис Годунов («Кремлівські таємниці»), Остап Вишня («Із житія Остапа Вишні»).

Слайд 37

Ада Роговцева українська акторка театру та кіно. Народна артистка УРСР. Патріот України. Під час російсько-української війни активно допомагала бійцям АТО, виступала з концертами перед воїнами АТО, організовувала збір коштів на шпиталь для українських військових. 

Слайд 38

Ольга Сумська українська акторка і телеведуча. Заслужена артистка України, Народна артистка України . Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Велику популярність Ользі Сумській принесла її роль Роксолани в серіалі «Роксолана».

Слайд 39

Наталія Сумська українська акторка та телеведуча, провідна акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Народна артистка України.

Слайд 40

Висновки Сьогодні важко уявити наше життя без кіно. Адже воно дозволяє нам, простим глядачам, поринути у новий незвіданий світ – світ фантазій, історій та мрій,у якому нам ніколи не побувати насправді, проте який щодня забарвлює та прикрашає нашу буденну реальність.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія