X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімічні елементи в літературних творах

Завантажити презентацію

Хімічні елементи в літературних творах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімічні елементи в літературних творах Підготувала Костя Каріна

Слайд 2

Хімічні елементи в літературних творах Речовини і хімічні явища в літературних творах і народній творчості зустрічаються досить часто, адже кожного дня ми спостерігаємо їх. А письменники та поети ці хімічні явища описують у свої віршах та творах.

Слайд 3

Артур Конан Дойл у творі “Собака Баскервілів” «… Так! Це була собака, величезна чорна, як смола. Але такої собаки ще ніхто з нас, смертних, не бачив. З її пащі вирвалося полум’я, очі метали іскри, по морді і загривку мерехтів переливчастий вогонь. Ні в чиєму мозку не могло виникнути бачення більш страшне, більш огидне, ніж ця пекельне істота, що вискочила на нас з туману … Страшний пес, завбільшки з молоду левицю. Його величезна паща все ще світилася блакитним полум’ям, глибоко посаджені дикі очі були обведені вогненними колами. Я доторкнувся до цієї голови, що світилася, і, віднявши руку, побачив, що мої пальці теж засвітилися в темряві – Фосфор, – сказав я »

Слайд 4

Жуль Верн «Таємничий острів» «… Яке паливо замінить вугілля? -Вода, – відповів інженер. -Вода? – перепитав Пенкроф. Так, але вода, розкладена на складові частини, пояснив інженер. – Без сумніву, це буде робитися за допомогою електрики, яка в руках людини стане могутньою силою …. ».

Слайд 5

Іван Котляревський “Енеїда” Смола там в пеклі клекотіла І грілася все в казанах, Живиця,сірка, нефть кипіла; Палав огонь, великий страх!

Слайд 6

“Море” Валерій Шульжик Море пахне парусами І старовиною, Пахне сіллю, небесами, Вітром і смолою…

Слайд 7

“Кисень” С. Масечко Мені потрібен кисень, а не смог. Горіти буду полум'ям - не тліти. З усіх запропонованих казок Я виберу лиш ті - цвітуть де квіти.

Слайд 8

Оповідання “Фіалка” …А далі перший подих. Солодкий, бо вільний, глибокий, бо довгожданий. Вдихнувши вуглекислий газ, я подарую людям кисень, подарую їм життя…

Слайд 9

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія