X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Газова хроматографія

Завантажити презентацію

Газова хроматографія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Газова хроматографіЯ

Слайд 2

Хроматографія – це процес розділення, що базується на переміщенні зони речовини вздовж шару сорбенту і пов’язаний з багаторазовим повторенням актів сорбції-десорбції. У газовій хроматографії рухома фаза – газ, як нерухомі фази застосовують тверді і рідкі матеріали, внаслідок чого розрізняють газоадсорбційну і газорідинну хроматографію. Механізми розділення, відповідно: адсорбційний та розподільний.

Слайд 3

Сучасний газовий хроматограф керує газовими потоками випарників, детекторів за допомогою вмонтованої системи електронного керування потоками газів (ЕКПГ)

Слайд 4

Газова хроматографія застосовується для якісного і кількісного аналізу сумішей органічних речовин. Термостійкі та леткі

Слайд 5

Під час хроматографування на екрані комп’ютера записується хроматограма – залежність сигналу детектора від часу аналізу.

Слайд 6

Детектори поділяють на інтегральні та диференційні. Інтегральний детектор реєструє зміну кількості речовини, що пройшла через детектор за певний час. Диференційний детектор реєструє миттєву зміну концентрації або масової швидкості (мг/с) речовини, що пройшла через детектор.

Слайд 7

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія