X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Єдиний шлях до знань – діяльність ”

Завантажити презентацію

Єдиний шлях до знань – діяльність ”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Єдиний шлях до знань – діяльність ” Б.ШОУ Водолазская О.А.

Слайд 2

Тема уроку:

Слайд 3

* * 1.Робити висновки про вплив різних чинників на швидкість хімічних реакцій 2. Пояснити, який спосіб зберігання харчових продуктів доцільніший «Є тільки дві форми життя: гниття і горіння. Боягузи та жадібні оберуть першу, мужні та щедрі – другу. »

Слайд 4

Розташуйте явища за зростанням швидкості хімічних реакцій Вибух газу Ржавіння заліза Утворення мінералів у природі Бродіння виноградного соку Згоряння тирси у грубці Скисання молока Утворення мінералів у природі Ржавіння заліза Бродіння виноградного соку Скисання молока Згоряння тирси у грубці Вибух газу Водолазская О.А.

Слайд 5

ШВИДКІСТЬ З фізики Швидкість хімічної реакції визначається зміною концентрації речовин за одиницю часу Водолазская О.А.

Слайд 6

Лабораторний дослід “ Вплив хімічної природи реагентів на швидкість реакції ” В одну комірку насипте трохи порошку магнію, а в другу стільки ж за масою порошку заліза. В обидві комірки налийте по 2-3 краплі розчину хлоридної кислоти. Неухильно виконуйте правила техніки безпеки Водолазская О.А.

Слайд 7

Залежить від природи реагуючих речовин Водолазская О.А.

Слайд 8

Лабораторний дослід « Вплив площі поверхні стикання речовин на швидкість реакції» В одну комірку насипте трохи порошку заліза, а в другу стільки ж за масою залізних ошурок. В обидві комірки налийте по 2-3 краплі розчину хлоридної кислоти. Неухильно виконуйте правила техніки безпеки Водолазская О.А.

Слайд 9

Залежить від площі поверхні стикання реагентів Залежить від природи реагуючих речовин Водолазская О.А.

Слайд 10

Лабораторний дослід «Вплив концентрації речовин на швидкість реакції» У дві комірки насипте трохи порошку магнію. У першу долийте 4 краплі хлоридної кислоти, а в другу - 3 краплі дистильованої води і 1 краплю розчину хлоридної кислоти. Неухильно виконуйте правила техніки безпеки Водолазская О.А.

Слайд 11

Залежить від площі поверхні стикання реагентів Залежить від концентрації реагуючих речовин Залежить від температури Залежить від природи реагуючих речовин Каталізатор Водолазская О.А.

Слайд 12

Що згоряє швидше дерев’яна дошка чи дерев`яні ошурки? (ошурки) Найменшу швидкість мають частинки речовини у якому стані? (частинки твердої речовини). Харчові продукти довше зберігаються у вакуумних упаковках (А ІІ) Аби пришвидшити випалювання залізної руди, її подрібнюють і розпорошують ( В ІІІ ) За допомогою якого фактора можна прискорити реакції між газами. (тиску) Чому не можна під час пожежі відкривати вікна? (збільшується концентрація кисню) У літку зростає небезпека харчових отруєнь (А І) Термін служби мідних водопровідних труб значно більший порівняно зі сталевими (B V) 1варіант 2варіант Водолазская О.А.

Слайд 13

* * «Є тільки дві форми життя; гниття і горіння. Боягузи та жадібні оберуть першу, мужні та щедрі – другу. » Водолазская О.А.

Слайд 14

Школа виживання! Розробіть пам`ятку для тих, хто збирається у похід: Які продукти харчування краще брати з собою і чому? Як доцільніше зберігати продукти? ____________________________________________ §18

Слайд 15

2 1 3 4 Ваш настрій ???

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія