X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Аморфні тіла"

Завантажити презентацію

"Аморфні тіла"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала Гаєвська Зоряна Учениця 10 класу

Слайд 2

Аморфні тіла – тверді тіла, атомарна грати які не мають кристалічної структури. Аморфне тіло не має дальній порядком у розташуванні атомів і молекул.

Слайд 3

Аморфні речовини не мають кристалічної структури і на відміну від кристалів не розщеплюються з утворенням кристалічних граней, як правило - ізотропні, тобто не виявляють різних властивостей в різних напрямках, не мають певної точки плавлення.

Слайд 4

До аморфних речовин належать скло (штучне і вулканічне), природні та штучні смоли, клеї та ін. Аморфні речовини можуть перебувати або в склоподібному стані (при низьких температурах), або в стані розплаву (при високих температурах).

Слайд 5

Аморфним тілом також є і смола. Якщо роздрібнити її на дрібні частини і масою, заповнити посудину, то через деякий час смола зіллється в єдине ціле і прийме форму посудини.

Слайд 6

Дослідження показали, що структура рідин і аморфних тіл аналогічна. В аморфних тілах спостерігається ближній порядок в упаковці часток. З цієї причини прийнято вважати аморфні тіла дуже густими/в'язкими рідинами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія