X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алмаз

Завантажити презентацію

Алмаз

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алмаз — речовина, утворена цим хімічним елементом-найтвердіша з природних твердих речовин. Має вигляд безбарвних, прозорих кристалів, що сильно заломлюють світло.

Слайд 2

Графіт — ще одна речовина, утворена хімічним елементом - м’який мінерал, має вигляд сірої, непрозорої речовини, масний на дотик , добре проводить електричний струм, але тільки в певних напрямках.

Слайд 3

Оксид хімічного елемента є компонентом атмосферного повітря (0,02 %). Використовується зеленими рослинами для фотосинтезу.

Слайд 4

Газ, утворений хімічним елементом застосовують у виробництві соди, цукру, для газування води, гасіння пожеж (у вогнегасниках), «сухий лід» (твердий ) використовується для збереження продуктів, які швидко псуються.

Слайд 5

Він широко розповсюджений також у космосі; на Сонці він займає четверте місце після Гідрогену, Гелію й Кисню.

Слайд 6

Із бромом і йодом не реагує

Слайд 7

При температурах вищих за 1 000 °С взаємодіє з металами, утворюючи карбіди.

Слайд 8

Більшість тварин споживають його із їжею у вигляді вже готових органічних сполук. У залежності від способу засвоєння органічних сполук прийнято розрізняти автотрофні й гетеротрофні організми

Слайд 9

Який це хімічний елемент?

Слайд 10

Карбон

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія