X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
45

Завантажити презентацію

45

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Способи очищення води у побуті Товстий Микола

Слайд 2

Відстоювання води Для того щоб вона стала чистою,її необхідно помістити в ємкість і дати на відстоювання хоча б 1 добу (саме за такий час з води випаровується хлор та інші домішки).

Слайд 3

Недоліки відстоювання води Потрібно врахувати те, що у відстоюванній воді на дні залишаються солі важких металів,тому до закінчення очищення не рекомендується перемішувати воду. Щоб отримати очищену воду, потрібно перелити 2/3 води у іншу ємкість, щоб важкі метали залишилися на дні.

Слайд 4

Кип’ятіння води Вода кип’ятиться при 100 градусів, при цьому знищуються багато мікробів та збудників захворювань. Крім того в ній зменшується кількість хлору та небезпечних для здоров’я сполук. Щоб отримати подібний результат потрібно кип’ятити воду не менше 15 хв. Посудину, в якій кип’ятиться вода, не потрібно накривати кришкою.

Слайд 5

Недоліки кип’ятіння води Кип’ятіння витісняє кисень з води. Іони вступають між собою в реакцію під впливом високих температур, в результаті чого утворюються солі кальцію та інші елементи, які осідають у вигляді накипу на стінах посудини. В підсумку у нас не просто мертва вода, але й шкідлива для здоров’я: солі кальцію з часом можуть стати причиною утворення каменів в нирках, розвитку артритів та артрозу.

Слайд 6

Очищення води активованим вугіллям Активоване вугілля-це бюджетний, але ефективний спосіб очистити воду від домішок та неприємних запахів. Саме вугільними фільтрами оснащені побутові фільтри для очищення води.

Слайд 7

Заморожування води Заморожування - це простий і ефективний метод, що дозволяє не тільки очистити воду від солей та інших шкідливих сполук, а й підвищити її якість, збагативши киснем. Користь талої води: виведення з організму холестерину і солей, зміцнення імунітету і підвищення опірності організму до різних захворювань, зниження ризику розвитку алергії, омолодження організму.

Слайд 8

Очищення води сріблом Цей спосіб очищення води від бактерій, вірусів, хлорки та інших шкідливих речовин практикували багато поколінь наших предків. Очистити воду сріблом просто - досить помістити будь-який виріб зі срібла в ємність з водою на 8 - 10 годин. Срібло не тільки знезаражує воду. Цей метал сприятливо впливає на імунітет, поліпшує стан шкіри і волосся, прискорює обмінні процеси, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

Слайд 9

Важливо!!! Не використовуйте для очищення води колоїдне (або рідке) срібло. Воно, накопичуючись в організмі, провокує отруєння і може привести до розвитку важкого захворювання під назвою аргироз, для якого характерне потемніння шкіри, яка набуває темнувато-сірого відтінку.

Слайд 10

Очищення води шунгітом Ще один камінь, застосовуваний для очищення води - це шунгіт. Цей мінерал притягує і абсорбує сполуки хлору, фенолу і ацетону, видаляє з води шкідливі бактерії і мікроорганізми, що позитивно позначається на роботі всього організму.

Слайд 11

Народні засоби для очищення води Вода, очищена гронами горобини, смачна і приємна на запах. До речі, застосування горобини за ефективністю деякі експерти ставлять в один ряд з очищенням води сріблом або активованим вугіллям. Для очищення води просто опустіть ретельно вимите гроно стиглої горобини в ємність з водою. Природні антибіотики, на які багата ця рослина, за 3 години знищать бактерії не гірше за хлор. Замість грон горобини для очищення води можна застосовувати лушпиння від цибулі, листя черемхи і гілки ялівцю, але, щоб очиститися, вода повинна настоюватися не менше 12 годин.

Слайд 12

Важливо!!! Для посилення очисного ефекту рекомендується після настоювання проціджувати воду.

Слайд 13

Тетяна Петрівна, поставте 11, будь ласка!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія