X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Земельні ресурси світу

Завантажити презентацію

Земельні ресурси світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В експедиції приймали участь: Пипа Аліна, Квітка Станіслав, Русіна Наталія, Жучева Юлія, Коломієць Олександр

Слайд 2

Тема: Земельні ресурси світу Мета роботи: “Вивчити закономірності ґрунтоутворення і поширення земельних ресурсів світу, та основні заходи з раціонального використання і охорони земельних ресурсів.”

Слайд 3

Об’єкт дослідження: земельні ресурси світу, їх розміщення, класифікація та раціональне і не раціональне використання в господарстві світу. Предмет дослідження: ґрунти світу, закономірності їх розміщення Цілі дослідження: ознайомитись з земельними ресурсами світу, їх розміщенням, використанням і охороною.

Слайд 4

Слайд 5

Земельні ресурси – землі, що використовуються, або можуть бути використані в господарській діяльності людини.

Слайд 6

Ґрунт – це складне природне утворення, незамінне надбання і джерело багатства людства, що виникає в результаті зміни гірських порід під впливом живих і відмерлих організмів, сонячного тепла і атмосферних опадів.

Слайд 7

Основні ґрунтоутворюючі чинники:

Слайд 8

Основні типи ґрунтів:

Слайд 9

Земельний фонд світу становить: 138,9 млн. кв. км. або 26,9% С/г угіддя 35% Ліси, чагарники понад 30% Луки і пасовища 23,2% Розорано 10,8% Населені пункти, промисловість, транспорт 3%

Слайд 10

Сучасний розподіл земельних ресурсів по найбільших регіонах світу та його площа: Західна і Центральна Європа 500 млн. га Азії 2.7 млрд. га Африка 3 млрд. га Північна Америка 2 млрд. га Південна Америка 1.7 млрд. га Океанія 850 млн. га

Слайд 11

Основні проблеми використання земельних ресурсів: ерозія; зменшення родючості; опустелення; вирубування лісів; знищення рослинного покриву; надмірне випасання худоби.

Слайд 12

Висновок: земельні ресурси світу різноманітні і своєрідні, використовуються в сільському господарстві світу нераціонально. Потрібно покращити родючисть грунтів і раціонально їх використовувати.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія