X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розміщення прямих в просторі

Завантажити презентацію

Розміщення прямих в просторі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Математику не можна вивчити, спостерігаючи, як це робить сусід. А. Нівен

Слайд 2

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 вихід Оберіть номер завдання Початковий рівень Середній рівень Достатній рівень Високий рівень

Слайд 3

Завдання 1 Як розташовані прямі AD і D1C? А D С В B1 С1 D1 А1 (клацни по правильній відповіді) підказка паралельні мимобіжні ВІРНО! перетинаються паралельні ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 4

Завдання 2 Як розташовані прямі A1D і D1C? А D С В B1 С1 D1 А1 (клацни по правильній відповіді) підказка мимобіжні ВІРНО! паралельні перетинаються ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 5

Завдання 3 Завдання 3 Як розташовані прямі MN і CD? (клацни по правильній відповіді) підказка А D С В B1 С1 D1 А1 N M перетинаються ВІРНО! паралельні мимобіжні ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 6

Завдання 4 А D С В B1 С1 D1 А1 Як розташовані прямі AВ і C1D? (клацни по правильній відповіді) підказка мимобіжні ВІРНО! перетинаються паралельні ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 7

Якщо одна з двох прямих лежить в деякій площині, а інша пряма перетинає цю площину в точці, яка не належить першій прямій, то ці прямі є …. Завдання 6 (клацнути по номеру правильної відповіді) D В А C підказка мимобіжні ВІРНО! перетинаються паралельні ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 8

Завдання 5 Через будь-яку точку простору, що не лежить на даній прямій, можна провести паралельно даній прямій … (клацнути по номеру правильної відповіді) М a b підказка пряма і точка визначають площину одну пряму ВІРНО! безліч прямих площину ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 9

Якщо одна з двох паралельних прямих перетинає дану площину, то друга пряма …. Завдання 7 М a ? підказка перетинає дану площину ВІРНО! паралельна даній площині належить даній площині ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 10

Якщо дві прямі, паралельні третій прямій, то вони між собою …. (клацни правильний номер відповіді) Завдання 8 a b с підказка Пряма і точка визначають площину паралельні ВІРНО! мимобіжні перетинаються ПОДУМАЙ! ПОДУМАЙ!

Слайд 11

Завдання 9 А D С А1 B1 С1 D1 В 1200 підказка АВСD – паралелограм, ВСC1 = 1200, АА1= BB1=CC1=DD1 та АА1 II BB1 II CC1 II DD1. Знайти кут між прямими ВВ1 і АD.

Слайд 12

Завдання 10 підказка А D С А1 B1 С1 D1 В АВСD – паралелограм, АВС = 1300, АА1 II BB1 II CC1 II DD1 та АА1= BB1=CC1=DD1. Знайти кут між прямими АВ та А1D1.

Слайд 13

Завдання 11 Пряма МА проходить через вершину А квадрата АВСD та не лежить в площині квадрата. Довести, що МА і ВС мимобіжні та знайти кут між прямими МА і ВС, якщо МАD =450. М D С А B підказка

Слайд 14

Завдання 12 Пряма СD проходить через вершину трикутника АВС і не лежить в площині АВС. E та F – середини відрізків АВ і ВС. Знайти кут між прямими СD і EF, якщо DCA = 600 D В А C F E підказка

Слайд 15

Завдання 13 Трикутник АВС і квадрат АEFC не лежать в одній площині. Точки К та М – середини відрізків АВ та ВС відповідно. Доведіть, що КМ II EF. Знайдіть КМ, якщо АЕ=8см. А В С Е F K M 8см

Слайд 16

Завдання 14 Квадрат АВСD і трапеція KMNL не лежать в одній площині. Точки A та D – середини відрізків KM і NL відповідно. Довести, що КL II BC. Знайти BC, якщо KL=10см, MN= 6 см. А В С С D K M N L 10см 6 см

Слайд 17

Завдання 15 Прямі, які містять сторони АВ і ВС паралелограма AВСD перетинають площину . Доведіть, що прямі AD і DC також перетинають площину . Яке взаємне розміщення точок О, Р, М, N?

Слайд 18

Завдання 16 Відрізок АВ не перетинає площину . Через кінці відрізка АВ та його середину (точку М) проведені паралельні прямі, які перетинають площину в точках А1, В1 і М1. Доведіть, що точки А1, В1 і М1 лежать на одній прямій. Знайдіть АА1, якщо ВВ1 = 12см, ММ1=8см.

Слайд 19

Розум людини краще оцінювати за її питаннями, ніж за її відповідями. (Левіс Ж.)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія