X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РОБИ ВЕЛИКЕ, НЕ ОБІЦЯЙ ВЕЛИКОГО!

Завантажити презентацію

РОБИ ВЕЛИКЕ, НЕ ОБІЦЯЙ ВЕЛИКОГО!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували: Оверченко Наталія, Комар Любов, Галібаренко Юрій

Слайд 2

Наша група – практики, Ми вмілі математики, У нас задачі просто КЛАС, Ми запрошуємо ВАС!!!

Слайд 3

Просто нам розв'язувати задачі, Вас запрошуємо до співпраці, Теорему Піфагора будемо вивчати, Як розв'язувати задачі знати.

Слайд 4

Землеміри Стародавнього Єгипту для побудови прямого кута чинили так. Мотузок ділили вузлами на 12 рівних частин і кінці зв'язували. Потім мотузок натягували на землі так, щоб утворився трикутник зі сторонами 3,4,5 поділок. Кут трикутника, протилежний стороні, яка має 5 поділок, був прямий(3²+4²=5²). Тому прямокутний трикутник із сторонами 3,4,5 одиниць називають єгипетським або піфагоровим.

Слайд 5

Над озером тихим Висотою з півфута підіймалась лотоса квітка, Яка росла одиноко. Та вітер скаженим поривом Відніс її вбік. І не стало видно квітки над водою. Знайшов же її тільки рибалка ранньою весною В двох футах від місця, Де вона росла. І так, пропоную я вам запитання: Яка в цьому місці на озері води глибина?

Слайд 6

СD = x, AD = BD, BD = x+0.5, BD²= CB²+CD², (x+0.5)²=2²+x², x²+x+0.25=4+x², X=3.75. Відповідь:3,75 фута.

Слайд 7

Побудувати квадрат, площа якого дорівнює сумі площ двох квадратів. Будуємо прямокутний трикутник, у якого катетами були б сторонами даних квадратів. Площа квадрата, побудованого на гіпотенузі цього трикутника дорівнює сумі площ даних квадратів.

Слайд 8

Діагональ рівнобічної трапеції перпендикулярна до бічної сторони, їх довжина відноситься як 4:3. Більша основа трапеції дорівнює 50 см. Знайдіть площу трапеції.

Слайд 9

Знайдіть довжину приставленої до будинку драбини, якщо нижній кінець знаходиться на відстані 3м від будинку, а верхній – на стику стіни й даху. Висота стіни будинку дорівнює 4 м. РОЗВ′ЯЗАННЯ АВ – ГІПОТЕНУЗА трикутника АВС. За теоремою Піфагора АВ²=АС²+ВС²;АВ=3²+4²=9+16=25.АВ=5(м)

Слайд 10

Висота новорічної ялинки 8 м. Для закріплення її у вертикальному положенні від вершини ялинки зробили натяжки однакової довжини і закріпили їх на підлозі на відстані 6 м від основи ялинки. Якої довжини повинна бути натягуюча проволока, щоб ялинка стояла вертикально.

Слайд 11

На березі річки росла тополя висотою 15 м. буря зламала дерево на висоті 6 м від землі так, що вершина вперлась в інший берег. Знайдіть ширину річки, якщо вважати, що стовбур тополі впав перпендикулярно до течії струмка.

Слайд 12

Висоти двох вертикальних стовпів дорівнюють 5м і 12,5м. Відстань між ними 10м.Знайти найменшу довжину троса, яким можна з’єднати верхні кінці стовпів

Слайд 13

Слайд 14

Газета “МАТЕМАТИКА” Збірник “ВІРШІ” Підручники

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія