X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Загальна характеристика Канади"

Завантажити презентацію

"Загальна характеристика Канади"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальна характеристика Канади

Слайд 2

Canada Канада Площа: 9 984 670 км² Населення: 34 798 000 Столиця: Оттава Найбільше місто: Торонто Офіційна мови: англійська мова,французька мова Релігія: переважає християнство Державний устрій: Конституційна монархія Назва валюти: Канадський долар Домен інтернету .ca Телефонний код +1

Слайд 3

ЕГП Канади Канада розташована в північній частині Північної Америки і займає 2/5 її території. За площею — це друга країна світу після Росії. Омивається вона водами трьох океанів: Північного Льодовитого на півночі, Тихого на заході та Атлантичного на сході. Канада має сухопутний кордон тільки з США. США є основним торговим партнером Канади, що робить ЕГП Канади відносно вигідним.

Слайд 4

ПРИРОДНІ УМОВИ І РЕСУРСИ За різноманітністю і загальними запасами мінеральних ресурсів Канада посідає одне із провідних місць у світі. посідає п'яте місце у світі за запасами вугілля, має значні поклади нафти та газу. Канада має найбільші у світі запаси нерудних корисних копалин, а саме калійних солей Канада має величезні водні ресурси, що охоплюють Великі озера та річки Св. Лаврентія, Маккензі, Юкон, Нельсон. За запасами лісу (близько 20 % світових) Канада посідає третє місце у світі після Росії та Бразилії. Головними елементами рельєфу є Аппалачські гори, Кордильєри.

Слайд 5

Більшість туристів, котрі приїжджають у Канаду, розраховує насолодитися її незвичайній природою, безкраїми лісовими обширами й розміреного сільській життям. Ніагарський водоспад і кленові гаї,вигадливі історичні реалії і суперсучасні технології - це можна побачити й відчувати на канадської землі. Надзвичайно розвинений Канаді туризм, який охоплює країну. РЕКРЕАЦІЙНІ РЕСУРСИ КАНАДИ

Слайд 6

НАСЕЛЕННЯ КАНАДИ Етнічний склад канадського населення наступний: за походженням англо-канадці складають 40% населення, франко-канадці - 27% населення, інші європейці - 20%, американські індіанці - 1,5%, інші етнічні групи, в більшості своїй вихідці з Азії - 11,5%.

Слайд 7

ГОСПОДАРСТВО КАНАДИ ЗАГАЛЬНІ РИСИ Канада — це індустріальна країна з розвинутим сільським господарством, яка дає близько 2 % світового промислового виробництва (12—13-е місце). Для Канади характерним є сировинний напрямок економіки, яка орієнтується на зовнішній ринок. Аграрний сектор орієнтований на експорт пшениці й продукції тваринництва. Величезні запаси лісових ресурсів дають можливість розвивати деревообробну та целюлозно-паперову промисловість, продукція якої має експортне значення.

Слайд 8

ГОСПОДАРСТВО КАНАДИ ПРОМИСЛОВІСТЬ Галузі спеціалізації промисловості — лісова, енергетична, гірничовидобувна, кольорова металургія. ПЕК країни працює на власних паливно-енергетичних ресурсах. Металургія Канади представлена чорною і кольоровою металургією(потужна металургійна база) Канада має розвинуту нафтопереробну і хімічну галузі промисловості, які відіграють важливу роль у формуванні експортного потенціалу За заготівлею деревини Канада посідає п'яте місце, а за виробництвом пиломатеріалів і паперу — третє місце у світі. В експорті пиломатеріалів і паперу Канада — світовий лідер.

Слайд 9

ГОСПОДАРСТВО КАНАДИ Сільське господарство У Канаді добре розвинуте сільське господарство. Переважає тваринництво. Канада посідає шосте місце у світі за збором зернових. Головними сільськогосподарськими районами залишаються степові провінції, які спеціалізуються на зерновому господарстві, м'ясному скотарстві, м'ясо-вовняному вівчарстві. У провінціях південного сходу переважає виробництво картоплі, молочне тваринництво. Транспорт Потужний розвиток транспорту в Канаді зумовлений величезними розмірами території, приморським положенням, експортним характером економіки, глибокою спеціалізацією господарства окремих районів. Русло річки Св. Лаврентія глибоке і океанські кораблі мають змогу заходити в порти Великих озер. Канада має добре розвинутий трубопровідний, а також морський транспорт. Найбільшими портами є Ванкувер, Сеть-Уль, Монреаль, Квебек, Галіфакс Найбільший аеропорт Канади — Монреаль.

Слайд 10

ГОСПОДАРСТВО КАНАДИ Зовнішньоекономічні зв'язки Приблизно 25% продукції промисловості та понад 50% продукції сільського господарства експортується. У структурі імпорту переважають готові промислові вироби, у першу чергу електроніка, засоби зв'язку, прилади та промислове обладнання (2/3 імпорту). Крім того, довозять вугілля, нафту, боксити, цитрусові, фрукти та овочі. Близько 75% зовнішньої торгівлі Канади припадає на США. Інші головні торгівельні партнери — Німеччина, Великобританія та Японія. Канада та Україна мають тісні двосторонні стосунки. З 1991 року Канада інвестувала значні зусилля та ресурси на підтримку демократичних перетворень, політичних і економічних реформ в Україні.Українці продовжують подорожувати та іммігрувати до Канади в значній кількості, і надалі зміцнюючи тісні родинні, соціальні та культурні зв’язки між двома країнами. Україна є третім за величиною учасником канадської Програми військової підготовки та співробітництва.

Слайд 11

КУЛЬТУРА КАНАДИ Канада народилася в результаті зустрічі корінних народів і двох європейських націй – з Франції та Об’єднаного Королівства. Давно відома як країна природної краси та широких відкритих просторів, Канада також заслужила репутацію центру сучасного мистецтва.  Майже в кожному великому канадському місті є симфонічний оркестр. Маючи понад 22 000 публічних бібліотек, канадці люблять читати.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія