X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вугільна промисловість"

Завантажити презентацію

"Вугільна промисловість"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вугільна промисловість

Слайд 2

Вугільна промисловість - одна з сучасних основних енергозабезпечуючих просмиловостей для світової економіки. Вугілля використовується як основний енергоносій, посідаючи третю позицію за обсягами використання після нафти і природного газу.

Слайд 3

В країнах ЄС частка вугілля у виробництві електроенергії нижча – 15-27%, в Україні – 26%.

Слайд 4

Найбільші загальні ресурси вугілля знаходяться в: США, КНР, РФ, Австралії, Канаді, ФРН, ПАР, Великобританії, Польщі, Індії, Україні. Перше місце за видобутком вугілля займає Китай, за ним – США, Індія, Австралія і Росія. Значна кількість вугілля добувається в ПАР, Німеччині, Індонезії, Польщі, Україні й Казахстані.

Слайд 5

Найбільші світові родовища вугілля Іллінойський (США) Аппалачський (США) Іркутський (Росія) Кузнецький (Росія) Вітбанк (ПАР) Донецький (Україна) Кансько-Ачинський (Росія) Рурський (Німеччина) Альберта (Канада, США) Дамодарський (Індія) Паудер-Рівер (США) Нижньорейнський (Німеччина)

Слайд 6

Проблеми вугільної промисловості У вугільній промисловості світу можна виділити 3 основних проблеми: збитковість вугільної промисловості; травматизм на підприємствах; екологічні проблеми.

Слайд 7

Перспективи світової вугільної промисловості При стабільному рівні видобутку світові запаси вугілля достатні для розробки протягом 218 років. Стабільна і велика ресурсна база. Показник забезпеченості поточного рівня споживання готовими до експлуатації запасами по вугілля - один з найбільш високих серед всіх корисних копалин. Дешевизна вугілля в порівнянні з вартістю прямих замінників, стабільність цін вугілля. Стабільність і прогнозованість цін вугілля забезпечує для споживачів зручність планування витрат.

Слайд 8

Висновок Вугільна промисловість, будучи однією з найважливіших галузей економіки та паливно-енергетичного комплексу, разом з тим залишається збитковою і вимагає вкладення великих фінансових засобів для її розвитку. Людству неминуче доведеться вкладати кошти на розробку програм по зниженню забруднення навколишнього середовища через добування і виробництва вугілля. У зв'язку з цим, розвиток вугільної промисловості візьме світові масштаби. Безсумнівно також зростуть і ціни на вугілля, а отже його виробництво стане рентабельним.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія