X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Визначні місця Франції"

Завантажити презентацію

"Визначні місця Франції"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Визначні місця Франції

Слайд 2

ЕЙФЕЛЕВА ВЕЖА Ейфелева вежа — архітектурна пам`ятка Парижа, символ сучасної Франції. Популярний туристичний об`єкт, щорічно приймає близько 5,5 мільйона відвідувачів. Висота вежі 300 метрів, не беручи до уваги 22-метрову телевізійну антену на її верхівці. Вага всіх металічних конструкцій 7 300 тонн, загальна маса — 10 000 тонн.

Слайд 3

Собор Паризької Богоматері "Нотр-пані де Парі" - "серце Парижа". Цей католицький храм, заснований в 1160 р. і добудований тільки в 1245 р., є шедевром готичного мистецтва (довжина - 130 м., ширина - 108 м., внутрішня висота - 35 м. )

Слайд 4

Лувр Лувр - колишня королівська резиденція, а нині один з найбільших і багатющих музеїв світу. Зараз тут зібрано близько 300 тис. робіт всіх стилів і епох світового мистецтва, починаючи з античності і кінчаючи серединою XIX ст.

Слайд 5

АВІНЬОН Авіньйон. Папський палац на березі Роны. Місце полонення римських пап в 14 ст.

Слайд 6

РЕЙМС Один з головних туристичних центрів країни - Реймс, розташований на північному сході Франції. Це один з перших центрів християнства в країні і місце народження королівства Франція. Реймс завдовжки більше 138 м

Слайд 7

ЛІЛЛЬ Площа Шарля де Голля.

Слайд 8

ЛІОН Ліон. Ратуша XVII ст.

Слайд 9

МАРСЕЛЬ Марсель. Велике портове місто на середземноморському узбережжі Франції

Слайд 10

ЗАМКИ ЛУАРИ Замок Шамбор, найбільший замок Луари. Будівництво велося в 1526-1544 за наказом короля Франциска I. У замку 440 кімнат, 365 камінів, 63 сходинки. .

Слайд 11

БРЕТАНЬ Мис Ра (Бретань), що глибоко вдається до акваторії Атлантичного океану, найзахідніша точка країни. Відомий своїми краєвидами.

Слайд 12

ШАРТР На південний захід від Парижу лежить знаменитий Шартр, що прославився своїм собором Нотр-Дам ("Шартрский Собор"), стіни і вежі якого прикрашені безліччю "горгулій" - фантастичних тварин і демонів, що ніби зійшли з гравюр Дюрера. Собор Шартрської Богоматері зведений на місці древньої святині друїдів. Будівництво почалося в 11 ст., храм був освячений в 1260.

Слайд 13

Тріумфальна арка Тріумфальна арка являє собою структуру , у вигляді монументальної арки , в теорії побудованої з нагоди перемоги у війні. Висота арки- 49,51 м, ширина - 44,82 м, висота склепіння - 29,19 м. Споруджена в 1806-1836 роках за наказом Наполеона.

Слайд 14

ДІСНЕЙЛЕНД Євродіснейленд знаходиться в 32 км від Парижу в містечку Марн-ла-Валль і притягає найбільшу кількість відвідувачів. Це найбільший в Європі (1943 гектари) парк розваг. Тут щодня працюють сотні атракціонів, парадів і шоу, курсують справжній потяг, плавають піратські фрегати і пароплав часів Марка Твена, паляться гейзери і "вибухають" вулкани, відкриваються печери із скарбами, а також "живе" безліч диких тварин і казкових героїв.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія