X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шлюбні традиції Франції

Завантажити презентацію

Шлюбні традиції Франції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шлюбні традиції Франції Сучасні весільні традиції Франції мало що успадковували із довгого списку обрядів минулих століть. Багато звичаїв канули в лету, інші - виконуються з нотками гумору. Проте, французьке весілля відрізняється від весіль інших народів. Підготував Студент ІІ курсу Групи ГОЕ-17 Калчев Олександр

Слайд 2

План 1. Підготовка до весілля 2. Перед-вечір весіллям 3. День злуки сердець 4. Неофіційна частина Використані джерела

Слайд 3

Підготовка до весілля Мерія міста - єдиний орган влади, який видає офіційне свідоцтво про шлюб. У французів це - сімейна книга. Шлюби, зареєстровані таким чином, є єдино законними. Для того, щоб призначити дату весілля, французи залишають заяву і медичні довідки спеціального зразка. У них підтверджується, що подружжя не має важких захворювань, які можуть відбитися на потомстві.

Слайд 4

Підготовка до весілля Дату весілля призначають зазвичай після 6-8 місяців з дня заручин. Ця традиція збереглася практично без змін. Молоді оголошують про те, що вони заручені на невеликій вечірці в колі родини або друзів. У цей вечір наречений повинен подарувати нареченій каблучку. Дуже часто це кільце - сімейна реліквія, яка передається у спадок.

Слайд 5

Підготовка До весілля Після цього починається підготовка весільного плаття нареченої. Воно обов'язково повинно бути зшите за індивідуальним замовленням. Зберігаючи один із звичаїв, до образу додають 4 речі. Стару - запозичують у бабусі, нову - у подружки, пояс і фартух. Щось з цього списку має бути синього кольору. Нареченому набагато простіше - у Франції є багато магазинів, що надають весільні костюми напрокат.

Слайд 6

Перед-вечір весіллям Перед весіллям проводять дівич-вечір і парубочий вечір. Це гучні застілля з жартами, танцями і, як і було раніше, з випробуваннями ля майбутніх молодят.

Слайд 7

День Злуки сердець В день весілля молоді зустрічаються біля дверей мерії. Після офіційної церемонії гості і молодята відправляються на коктейль. Реєстрація шлюбу триває не більше 20 хвилин. В свідоцтва про народження вписують новий статус і видають сімейну книгу. Туди потім будуть вписувати всіх дітей.

Слайд 8

Неофіційна частина Свято триває зазвичай фуршетом з шампанським і подальшим банкетом. Обидва заходи відбуваються в різних місцях. Під час фуршету подають шампанське і ігристі вина з легкими закусками. Гості спілкуються, слухають музику, вітають молодих.

Слайд 9

Неофіційна частина Банкет починається ввечері. Відкривають його закуски у вигляді горішків і апаратів. Потім подають зелені салати, сирні тарілки і після - основне блюдо. На французькій весіллі практично неможливо зловжити алкоголем. Їжа та спиртні напої строго розраховані на кожного гостя. Перед банкетом гості розсідаються, виконуючи вказівки на картках. Столи зазвичай круглої форми, на 6-8 чоловік. Відмітна риса французьких весіль - відсутність тамади та конкурсів. Всі гості їдять, п'ють, спілкуються між собою. Молоді повинні підійти до кожного гостя, щоб вислухати побажання і подякувати за присутність.

Слайд 10

Неофіційна частина Ще одна дивовижна традиція - це подарунки молодим на весіллі. Їх не дарують в день одруження. Молодята складають список подарунків і залишають його в одному з магазинів. Гості у батьків дізнаються, де цей список і купують подарунок, строго дотримуючись вказівок молодих. Подарунок дарують або до весілля, або після. Завершальним акордом весілля стає винос десерту. Часто французький весільний торт складається з безе і профитролей, складених гіркою. Модним стало вставляти в торт бенгальські вогні і свічки.

Слайд 11

Неофіційна частина Розваги під час банкету - це перший вальс молодих. Потім молодята танцюють разом з батьками. І вже після цього музика стає сучасною, і все підключаються до танців. Ще подружки і друзі нареченої і нареченого можуть підготувати кілька гумористичних замальовок з життя молодої пари.

Слайд 12

Використані джерела http://musart.org.ua/vesilni-tradycii-francuziv.htm http://proevu.ru/blog/1626-vesilni-tradicii-u-francii.html http://rufrance.info/ua/tradicii-francii/ https://olympica.com.ua/167832-vesilni-tradici-franci.html http://www.nikon.ua/uk_UA/learn_explore/nikon_european_wedding_collective/france/traditions.page

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія