X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Острів Бірючий"

Завантажити презентацію

"Острів Бірючий"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знаходиться на косі (колишній острів) у північно-західній частині Азовського моря, розширена частина Федотової коси. Відмежовує від моря Утлюцький лиман. Адміністративно належить до Генічеського району Херсонської області. Довжина — 24 км. Ширина — бл. 5 км. Площа - 7232 га. Острів Бірючий

Слайд 2

Вступ Я вибрав саме цей заповідник, бо був там сам. Мені дуже сподобалася різноманітність тваринного світу тієї місцевості.

Слайд 3

Природа Намивний, утворений із піску та ракушняку (піщана морська рівнина, на якій трапляються вали з черепашки). Уздовж узбережжя численні озера. Західний берег розчленований невеликими бухтами і затоками. Ландшафти лучні, прибережно-водні та піщано-степові, в яких переважають очеретяні, ситникові, куничникові, пирійні, колхідсько-осокові та покісницево-кермекові угруповання (флора півострова нараховує близько 700 видів судинних рослин). На площі 232 га у 70-80 рр ХХ ст. створені захисні лісонасадження з маслинки вузьколистої, вязу гладкого, робінії звичайної, ясену звичайного. Тут мешкають близько тисячі акліматизованих шляхетних оленів, близько 2500 ланей, 90 куланів та декілька десятків свійських коней та муфлонів, з птахів акліматизовано фазанів.

Слайд 4

Історія 1927 — тут організували державний заповідник, який тепер входить до складу Азово-Сиваського національного природного парка. 17 вересня 2003 р. на острові Бирючий відбулася зустріч президентів України та Росії Леоніда Кучми та Владиміра Путіна, на якій вони, зокрема, обговорили питання морського кордону в акваторії Азовського моря та Керченської протоки. А вже через 12 днів росіяни почали будівництво дамби від берегів Таманського півострова до українського острова Коса Тузла.

Слайд 5

Слайд 6

Висновок Бірючий острів - коса в Азовському морі, на якій знаходиться унікальний Азово-Сиваський національний природний парк. На даний момент доступ до заповідника обмежений, просто так туди не потрапиш. Тому найкращим варіантом буде екскурсія з турфірмою. Берегова лінія нагадує тропічні курорти. Через відсутність туристів берег і весь острів дуже чисті. Мушу розчарувати тих, хто хоче побачити й пофотографувати тварин. Їх там багато, це правда. Але простору набагато більше, ніж, наприклад, в Асканії, тому місцевих оленів, коней та інших тварин можна побачити лише здалеку.

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія