X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Одеський оперний театр"

Завантажити презентацію

"Одеський оперний театр"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одеський оперний театр

Слайд 2

Одеський національний академічний театр опери та балету — один із найдавніших оперних театрів України. Найкращій театр Одеси та України на момент побудови.

Слайд 3

Історія Одеса отримала право будувати театр у 1804 році , а в 1809 році він був уже зведений. Автором цього проекту був відомий французький архітектор Тома де Томон, автор ряду будівель в Петербурзі. Відкриття першої споруди театру відбулося 1810 року, але у 1873 році відбулася пожежа, через яку театр згорів. Сучасна будівля зведена 1887 року архітекторами Фельнером і Гельмером у стилі віденського бароко. Повну реставрацію будівлі театру завершили у 2007 році.

Слайд 4

Інтер’єр театру Архітектура глядацького залу витримана в стилі пізнього французького рококо. Унікальна акустика підковоподібного залу дозволяє доносити навіть шепіт з сцени в будь-який куточок залу. У плані будівля складається з підковоподібної зали глядачів, охопленої галереями, фойє та прямокутною сценою з підсобними приміщеннями.

Слайд 5

Найкрасивіша частина будівлі — це насамперед зала, розрахована на 1664 глядачів. У ній глядачі розташовуються в партері, ложах бенуар, бельетажі, 1-го та 2-го ярусів і на гальорці. Серед лож виділяється "царська" ложа — в центрі бельетажу прямо навпроти сцени. У першому ряду вона має 12 крісел. 

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Нещодавно на стіні Одеського театру опери та балету був намальован сам театр , але у позаминулому столітті.

Слайд 10

Слайд 11

Знамениті люди театру У театрі диригували композитори Чайковський, Римський-Корсаков, Рахманінов, співали великі Енріко Карузо, Федір Шаляпін, Соломія Крушельницька та інші . Серед видатних солістів театру — А.Азрікан.

Слайд 12

Репертуар театру "Конёк-Горбунок «,"Кармен« ,"Травиата« ,"Трубадур« ,"Риголетто", "Фауст", "Тоска", "Евгений Онегин", "Иоланта", "Запорожец за Дунаем", "Богема", "Чио-Чио-Сан", "Сельская честь", "КнязьИгорь", "Паяцы ", "Тайный брак", "Наталка-Полтавка", "Лючия ди Ламмермур";балети "Лебединое озеро", "Спящая красавица", "Дон Кихот", "Жизель", "Шопениана", "Пахита", "Сильфида", "Дюймовочка", "Золушка".Серед найвідоміших і вдалих постановок театру можна назвати наступні спектаклі: "Кармен", "Травіата", "Трубадур", "Ріголетто", "Запорожець за Дунаєм", "Чіо-Чіо-Сан", "Наталка-Полтавка", "Жизель "," Лускунчик "," Спляча красуня ". На цих спектаклях зал зазвичай повний.Після реставрації театру в 2007 році артисти представлять нові прем'єри - оперу Джузеппе Верді "Бал-маскарад" та балет "Доктор Айболит" у новій постановці.

Слайд 13

Слайд 14

Дякуємо за увагу Презентацію готували: Ткач А. Тушинська П. Чубко Ю. Шеляєв М.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія