X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Об'єднані Арабські Емірати"

Завантажити презентацію

"Об'єднані Арабські Емірати"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

S=83657 км² Населення: 4800тис. Грошова одиниця: федеральний дихрам Столиця: Абу-Дабі Державний лад:федерація Форма правління: абсолютна монархія Мови:арабська(державна), фарсі, гінді, урду, англійська

Слайд 3

Економіко-географічне положення Об'єднані Арабські Емірати знаходяться в Південно-Західній Азії. Держава розташована в східній частині Аравійського півострова на узбережжі Перської та Оманської заток. Межує з Королівством Саудівської Аравії, Катаром і Султанатом Оман, знаходиться в стратегічному місці вздовж південних підходів до Ормузської протоки, життєво важливим транзитним пунктом для світового нафтового лоббі.

Слайд 4

Склад території ОАЕ - Федерація семи незалежних держав, що лежать уздовж східного узбережжя Аравійського півострова. У федерацію входять емірати Абу-Дабі (Абу-Забу), Аджман, Дубай, Ель-Руджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-аль-Кувейн, які офіційно об'єдналися в 1971 р.

Слайд 5

Формування території У 1952 сім шейхств за порадою і під патронатом Великої Британії створили раду, що складається з семи правителів з рішенням створити федерацію. У 1968 англійський уряд повідомив, що виведе свої сили через три роки. Сім держав разом з Катаром і Оманом утворили Федерацію Арабських еміратів 2 грудня 1971. Шейхство Рас-ель-Хайма приєдналося в 1972.

Слайд 6

Рельєф Велика частина території ОАЕ являє собою пустельну рівнину. На сході вона переходить в кам'янисте плато (вис. до 1127 м), на півдні зливається з піщаною пустелею Руб-ель-Халі, а на заході переходить в кам'янисту пустелю Ель-Джафура. Найвища точка країни - гора Ібір (1934 м).

Слайд 7

Клімат Сухий, субтропічний; кількість дощових днів не перевищує 7-10 на рік, переважно в зимовий період (січень і лютий).  Найчастіше дощі йдуть на східному узбережжі ОАЕ на території емірату Фуджейра. Середньомісячні температури коливаються від 20 °С до 35°С (максимально до 50°С). Опади 100-400 мм на рік. 

Слайд 8

Природні ресурси Величезні поклади нафти та газу (за обсягами розвіданих покладів нафти ОАЕ є четвертими у світі після Саудівської Аравії, Іраку та Ірану). Підтверджені запаси нафти, за оцінками експертів, складають 98,7 млрд. барелів (9,8% світових запасів), 90% з яких сконцентровано на території емірату Абу Дабі. Запаси газу оцінюються у 212 трлн куб. футів.Також є популярними рекреаційні ресурси. Водні ресурси дуже малі, в ОАЕ практично не має постійних річок, є вихід до Середземного моря.

Слайд 9

Демографічна ситуація Еміратці 19.0% Інші араби 15.0% Іранці 8.0% Південна Азія 50.0% Західна Азія & Східна Азія 8.0% Природний приріст 13,90‰

Слайд 10

Релігії За даними уряду, 76% - мусульмани (від загальної чисельності всього населення країни), 9% - християни, і 15% - інші релігійні течії. А за неофіційними даними (підрахунок вели громадські структури та представники діаспор) - то, принаймні, 15% населення складають індуісти, 5% - буддисти, а 5% належать до інших релігійних груп, включаючи парсів, багаї, і сикхів.

Слайд 11

Промисловість Газова і нафтова промисловість (нафтопереробна, нафтохімічна, газопереробна), цементна, металургійна, харчова, легка промисловості. Поширене ремісництво (виготовлення килимів, тканин, карбування на золоті й сріблі...). 46% ВВП.

Слайд 12

Сільське господарство Вирощування пальм, фініків, овочів, домашньої птиці й великої рогатої худоби, овець, верблюдів, кіз. 3% ВВП.

Слайд 13

Сфера послуг Сфера послуг представлена переважно туризмом і торгівлею. 51% ВВП.

Слайд 14

Слайд 15

Зовнішня політика Імпорт товарів і послуг з: Японії – 9,3%; Великобританії – 8,7%; США – 7,9%; Німеччини – 6,4%; Італії – 5,3%. Експорт в: Японію – 29,0%; Південну Корею – 10,0%; Індію – 6,1%; Сінгапур – 4,5%; Оман – 3,7%. Імпорт складають такі товари: метали, техніка, сільськогосподарські товари. Експорт:природний газ, нафта, риба, фініки.

Слайд 16

Штучні острови в Дубаях

Слайд 17

Дякую за увагу! Презентацію підготувала

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія