X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найвидатніші та найцікавіші місця Азії

Завантажити презентацію

Найвидатніші та найцікавіші місця Азії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала учениця 10-А класу Просяник Катерина Найвидатніші та найцікавіші місця Азії

Слайд 2

Індія Джантар Мантар в Джайпурі Обсерваторія, збудована в 1727-1734 рр. У 1948 р. обсерваторія Джантар-Мантар оголошена національним пам'ятником, а в 2010році - пам'ятником Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 3

Форт Амбер в Джайпурі

Слайд 4

Мечеть Хаджі Алі в Мумбаї Мечеть і дарга (могила) розташована на острівці недалеко від берега Ворлі в Мумбаї. Є одним з найбільш розпізнаваних орієнтирів Мумбаї. Місце поклоніння індійців-сунітів.

Слайд 5

Печерні храми в Мумбаї  Комплекс шайвітських  храмів в центральній частині островаЕлефанта  (Ґхарапурі) в Аравійському морі біля міста Мумбаї. Так зване «Місто Печер» містить велику колекцію наскельного мистецтва, присвяченого культу бога Шиви. З 1987  комплекс входить до списку об'єктів Світової спадщини  ЮНЕСКО.

Слайд 6

Рішікеш Місто в передгір'ях Гімалаїв у індійському штаті Уттаракханд. Це священне для індусів місто та важливий центр паломництва.

Слайд 7

Собор Святого Павла в Калькутті Кафедральний собор в Калькутті.Собор присвячений Святому Апостолу Павлу, як іголовний англіканський собор в Лондоні.На території собору поховані деякі місцеві релігійні діячі, у тому числі і перший єпископ Калькутти.

Слайд 8

Татдж-Махал  Монумент, розташований за два кілометри від міста Агра (Індія), на березі річки Джамна. Збудований імператором Шах Джахан Мугалом як мавзолей для своєї персидської дружини Мумтаз-Махал  Будівництво зайняло 22 роки .

Слайд 9

Храм Калі в Калькутті Присвячений індуїстській  богині вічної сили, часу і змін, смерті і знищення, зазвичай зображується темною та лютою. Калі зазвичай вважається дружиною Шиви.

Слайд 10

Бірла Мандір в Делі  Індуїстський храм в Делі, присвячений Лакшмінараяну (Вішну в присутності своєї дружини Лакшмі). На території храму знеходиться велике число гробниць, фонтанів та великий сад. Щороку на день народження Крішни тут проводиться великий фестиваль Крішна-Джанмаштамі.

Слайд 11

Храм Лотоса в Делі  Бахаїстський храм, розташований у місті Нью-Делі в Індії. Будівництво почалося в 1978 році та було завершене 22 грудня 1986 рокуЦентральний зал храму має діаметр 75 метрів, висота 31 метр, місткість — 1300 місць. Зараз храм є відомим символом міста, він згадувався у багатьох журнальних статтях та туристичних путівниках по Індії.

Слайд 12

Храм Шрі-Падманабхасвамі в Кералі В історію він увійшов в липні 2011 року. Тоді тут у древній скарбниці  раптом виявили кілька тонн діамантів, золота і статуй з дорогоцінних металів. Загальна вартість знайдених скарбів за попередньою оцінкою склала 20 мільярдів доларів!

Слайд 13

Індонезія Храм Бесаких на Балі   Храм вперше був побудований в 14 столітті, впродовж років він був добудований. Храм знаходиться на вулканічних гірських схилах.

Слайд 14

Камбоджа Гігантський храмовий комплекс, присвячений богу Вішну Є найбільшим з коли-небудь створених культових споруд і одним з найважливішихархеологічних пам'яток світу. Побудований за часів короля Сурьявармана II (1113-1150). Ангкор

Слайд 15

Побудований орієнтовно в кінці сьомого - початку восьмого століття за правління Джаявармана сьомого Байон є самим загадковою і містичною будовою всього величезного Ангкора. Як це все може стояти без єдиної краплі цементу або будь-якого іншого зв'язуючого  матеріалу, вчені до цих пір відповісти не можуть, а головне не можуть відновити Байон, ті ми ж методами,якими він зводився. Храм Байон в Ангкорі

Слайд 16

Таїланд Фестиваль квітів у Чингмаї

Слайд 17

Сінгапур Для зведення святині було потрібно місце, де є джерело. Тому як без води в  здійсненні індуїстських ритуалів обійтися не можна. Пізніше, через майже двадцять років, майстри зведуть на місці дерев'яного кам'яний храм Шрі Маріамман.Надбрамна п'ятиярусна вежа - гопурам. Її вигляд вражає уяву безліччю химерних скульптур богів, богинь і казкових чудовиськ.   Храм Шрі Маріамма

Слайд 18

Тайланд Комплекс розташований на площі приблизно в 2,6 га на східному березі  До комплексу входять різні архітектурні споруди, головним з яких вважається ,Великий Палац , Храм Смарагдового Будди. Великий Палац і Храм Смарагдового Будди в Бангкоку

Слайд 19

Філіпіни Печери Табон на Палавані

Слайд 20

Китайський храм в Себу Китайський храм побудований представниками китайської громади навершині пагорба престижного району міста -Беверлі Хіллз. Традиційна китайська архітектура храму і незвичайна краса  внутрішнього  оздоблення виділяються серед місцевого філіппінського ландшафту. Ще одна особливість храму - регулярні ворожіння на каменях по п'ятницях, які дозволяють зазирнути в  майбутнє.  

Слайд 21

Собор та Церква Святого Августина в Манілі Церква Святого Августина розташована біля королівських воріт старовинної фортеці Інтрамурос і є найдавнішою  спорудою в столиці Філіппін Манілі. Її будівництво було завершено в1607 році.Інтер'єр собору зберіг стародавні фрески, вітражі та різьблення. Неподалік від церкви знаходиться Музей Святого Августина - справжня скарбниця для любителів антикваріату.

Слайд 22

Японія Місто в Японії, в префектурі Кіото. Розташоване в південній частині префектури.  Приблизно 15 cn стара назва міста Хей'ан була витіснена новою назвою Кіото  Кіото розташоване на території Кіотської западини. Кіото

Слайд 23

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія