X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
населення афріки

Завантажити презентацію

населення афріки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Prezentacii.com

Слайд 2

Африка – прабатьківщина людства На території сучасної Ефіопії, Кенії та Танзанії були знайдені залишки людини І його знаряддя праці, вік яких понад 20 млн. років.

Слайд 3

Негроїдна раса

Слайд 4

Монголоїдна раса

Слайд 5

Європеоїдна раса

Слайд 6

Негроїдна раса Масаї Масаї до сих пір ведуть кочовой спосіб життя на території Кенії та Танзанії. Будівництво нових міст и рост вже побудованих змушує їх покидати рідні місця. Найвищий народ Африки.

Слайд 7

Пігмеї . Найнижчий народ. Зріст пігмеїв — 140—150 см. Шкіра у них золотисто-коричневого кольору, світліша, ніж у інших африканців. «Діти ліса» Пігмеї – народ кочовий. Декілька разів за рік вони залишають свої будинки і разом із своїм скарбом уходять в глухий ліс.

Слайд 8

Бушмени Бушмени –невисокі на зріст , мають пропорціональне тіло. Бушмени мають шкіру жовтоватого відтінку. «володарі пустелі» Бушмени – найдавніше коріне населення Південної та Східної Африки. Живуть в пустелях Калахарі та Наміб, .

Слайд 9

Європеоїдна раса (корінне населення) бербери Бербери – проживають в на территоріях країн: Алжиру, Марокко, Лівії, Тунису, Судану, Єгипту, Нигеру, Малі. В перекладі «бер-бер» означає «переселення групами».

Слайд 10

густота населення Средня густота населення континента – 20 осіб/км 2

Слайд 11

Низька густота населення відмічається в Сахарі – менше 1, в Тропічній Африці – 1-5, в сухих степах і напівпустелях Наміиб і Калахаріи – менше 1 особи/км2. На розміщення населеня впливають природні умови та історичні чиники.

Слайд 12

А р б а Р б е б р е Е м і п г й Й с а м а Т с у т і Т о л і н С л і у х і Ш у б н е м

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія