X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міжнародний туризм та його види

Завантажити презентацію

Міжнародний туризм та його види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок в 10 класі Проненко О.П. учитель географії та економіки Люботинської гімназії №1 Міжнародний туризм та його види

Слайд 2

називати основні види туризму в світі та в Україні; визначати туристичні регіони світу; наводити приклади різних туристичних маршрутів; зробити висновки про Т.Шевченко як географа та картографа. «Пізнання країн світу прикрашає розум людини» Леонардо да Вінчі ПІСЛЯ ЦЬОГО УРОКУ УЧНІ ЗМОЖУТЬ:

Слайд 3

Дайте відповіді на питання Чому транспорт називають «кровоносною системою»? Які види транспорту ви знаєте? Назвіть основні задачі та функції транспорту. За якими показниками оцінюють роботу транспорту? Які є форми зовнішньоекономічних зв'язків? Що ви розумієте під словом «туризм»? Чи може він давати прибуток? Що потрібно, щоб у країну пішов великий потік туристів?

Слайд 4

І. Туризм як сфера діяльності. Туризм – це подорож у вільний час, що поєднують функції пізнання, оздоровлення, відпочинку, спорту в рідній країні, а також в зарубіжних.

Слайд 5

Робота зі словником 1. Тур – 2. Туристична діяльність – 3. Туристичний маршрут - 4.Туристична експедиція – 5. Туристичний регіон –

Слайд 6

2. Організаційні форми та види туризму.

Слайд 7

3. Туристичні регіони світу. Туристичний регіон являє собою територіально – туристичну систему, яка об’єднує кілька туристичних районів, що мають свої специфічні особливості і об’єднані географічними, історичними, ресурсними факторами.

Слайд 8

За районуванням ЮНВТО виділяють: Європейський Азіатсько-Тихоокеанський Американський Африканський Близькосхідний Завдання: на контурну карту нанести основні туристичні регіони світу.

Слайд 9

Рейтинг туристичних макрорегіонів за рівнем доходів від туризму (за даними ЮНВТО) Завдання: опрацювати таблицю, побудувати діаграму, зробити висновок. Регіон Надходження від туризму (млрд.дол. США) Європа 348.3 Америка 144.6 Азіатсько-Тихоокеанський регіон 140.8 Близький Схід 27.6 Африка 21.5 Всього у світі 682.8

Слайд 10

4. Туристичні ресурси України та Харківської області. 1997 рік Україну затверджено дійсним членом Всесвітньої туристичної організації Краєзнавчо-туристичну діяльність в Україні забезпечує відповідна нормативно-правова база.

Слайд 11

Критерії туристичного районування України :

Слайд 12

Карпатський Поліський Дніпровський Азово-Чорноморський Туристичні регіони України Єдина схема туристичного районування в Україні не розроблена!

Слайд 13

Власний туристичний маршрут експедиції: Краєзнавча тема дослідження « Т. Шевченко - географ та картограф». Історична тема дослідження «Життєвий шлях поета». Наукова тема дослідження « ВУЗи України з ім’ям великого Кобзаря». Архітектурна тема дослідження « Відомі пам’ятники Т.Г.Шевченко на Україні» Харків’яни тема дослідження « Ім’я поета на карті Харкова». Завдання: скласти туристичний маршрут, нанести його на контурну карту, презентувати свою роботу.

Слайд 14

Домашнє завдання. Опрацювати відповідний параграф, відповісти на запитання, нанести номенклатуру на контурну карту Розробити власний туристичний маршрут «Люботин – перлина Слобожанщини»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія