X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Легка промисловість світу"

Завантажити презентацію

"Легка промисловість світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Легка промисловість світу Роботу виконали Учениці 10-А класу Христевич ілона Бондар Руслана

Слайд 2

Легка промисловість - сукупність галузей промисловості, що виробляють головним чином товари масового народного вжитку з різних видів сировини. Підприємства легкої промисловості широко розповсюджені, але їхня спеціалізація дуже неоднорідна і залежить від наявності сировини та потреб населення.

Слайд 3

Всесвітня легка промисловість сьогодні є потужним багато-галузевим комплексом з виробництва товарів народного споживання. Цей соціально вагомий сектор економіки орієнтований на кінцевого споживача. Потенціальні можливості підприємств легкої промисловості дозволяють виробляти широкий спектр товарів, здатних задовольнити увесь попит як і внутрішнього ринку так і зовнішнього.

Слайд 4

Галузь легкої промисловості складається з 17 підгалузей, має потужний виробничий потенціал, здатний виробляти широкий спектр товарів широкого вживання і промислового призначення. Водночас легка промисловість пов’язана з багатьма суміжними галузями і обслуговує весь господарський комплекс країн світу.

Слайд 5

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТЕКСТИЛЬНА ТРИКОТАЖНА ШВЕЙНА ШКІРЯНО- ВЗУТТЄВА ХУТРОВА БАВОВНЯНА ВОВНЯНА ЛЛЯНА ШОВКОВА

Слайд 6

Провідне місце посідає текстильна промисловість, яка виробляє різноманітні тканини. Наприкінці XX ст. текстильна промисловість зазнала істотних структурних, галузевих і територіальних зрушень. Вони були зумовлені цілою низкою чинників - сировинного, технологічного, трудового, споживчого і особливо екологічного характеру. Ще в середині XX ст. у сировині явно переважали натуральні волокна, але тепер це здебільшого хімічні волокна.

Слайд 7

Серед регіонів за випуском усіляких тканин лідирує Азія (понад 40% світового випуску). А серед країн провідні позиції з випуску тканин мають Китай, Гонконг, США, Південна Корея, Тайвань, Індія тощо.

Слайд 8

Економічно розвинуті країни зазвичай мають також і потужну швейну промисловість. Прикладом є США, Італія, Німеччина, Франція, Велика Британія, Японія.

Слайд 9

Практично всі підприємства легкої промисловості у світі приватизовані, а ті, що знаходяться у державній власності, становлять менше 1%.

Слайд 10

ВИСНОВОК Найбільше непродовольчих товарів виробляє легка промисловість, яка забезпечує населення тканинами, одягом, взуттям тощо, а інші галузі промисловості - кордом, технічними тканинами тощо. Пріоритетні завдання легкої промисловості - формування і розмі щення державних замовлень та державних контрактів, координування діяльності підприємств, пов'язане з виконанням цього завдання, розроб ка цільових програм перспективного розвитку нових видів сировини, збалансованого розвитку підгалузей.

Слайд 11

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія