X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Латинська Америка "

Завантажити презентацію

"Латинська Америка "

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Латинська Америка

Слайд 2

Латинська Америка - регіон, що розташований на території двох конти нентів - Південної Америки та Північної Америки. Завдяки багатству різно манітних ресурсів його називають «коморою світу» За політичним устроєм латиноаме риканські країни здебільшого є респуб ліками. З 47 країн 14 - колонії.

Слайд 3

Нині країни регіону інтегровані у світове господарство: мають тісні економічні зв'язки із США та країнами Західної Європи - колишніми метрополіями. За харак тером економічного розвитку вони належать до країн, що розвиваються, які за рівнем економічного розвитку випереджають країни Африки, Південної та Південно-Східної Азії.Найрозвинутіші з них утворюють групу країн нової індустріа лізації, до якої входять Мексика, Бра зилія, Аргентина, Чилі, Венесуела, Уругвай. Усі країни регіону є членами ООН, входять до ОАД; Венесуела — член ОПЕК; Мексика — блоку НАФТА; Антигуа і Барбуда, Багамські Острови, Барбадос, Беліз, Гайана, Гренада, Домініка, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Люсія, Сент-Кітс і Невіс, Трінідад і Тобаго, Ямайка є членами Британської Співдружності Націй.

Слайд 4

Природні ресурси регіону - багаті й різноманітні. У його надрах трапляються практично всі види корисних копалин. Найкраще освоєні ресурси кольорових те благородних металів. Тут розміщені найбільші в світі запаси селітри (Чилі), світового значення родовища руд міді, срібла, сурми, берилію, олова, свинцю, цинку залізної руди, бокситів тощо. Помітне місце посідає регіон за запасами нафти, природного газу. Більшість продукції гірничодобувної промисловості експортується.Кліматичні умови сприяють розвитку сільського господарства. Особливо виділяються райони тропічного та субтропічного сільського господарства. Рослинницька та тваринницька продукція значною мірою експортується. Склалося кілька напрями спеціалізації, наприклад, регіони виробництва кави, бананів, м'яса, зерна тощо.Багатством регіону є ліси, площа яких і якісний склад дають підставу називати Латинську Америку «легенями світу». Тут є величезні запаси гідроресурсів

Слайд 5

Кількість населення регіону постійно зростає, хоч і не так швидко, як у країнах Азії. За характеристиками вікової структури регіон належить до «молодих» - діти до 15 років становлять 44 % населення. Для порівняння в Європі цей показник - 25 %, у США -29 %. У найменш розвинутих країнах Латинської Америки смертність і досі дуже висока. Працездатне населення Латинської Америки становить близько 50 %, але в гос подарстві зайнято близько 35 % загальної кількості населення регіону. Найбільша безробітних серед молодих жінок, крім того приховане безробіття становить 15-16 %. Зайнято в сільському господарстві 40 % економічно активного населення. Є регіону постійно нелегально мігрує до США багато людей.

Слайд 6

Цікаві факти У всіх країнах Латинської Америки основний (або один з основних) мова - іспанська. Причому, якщо ви хоч трохи говорите по-іспанськи, розуміти мексиканців або колумбійців набагато легше, ніж самих іспанців. Бразилія фактично не відноситься до Латинській Америці, з іншого боку, географічно вона лежить в континенті Південна Америка. При зустрічі прийнято обніматися навіть якщо це малознайома або зовсім незнайома людина.

Слайд 7

Латинська Америка дуже популярна своїми "мильними операми", або так званими теленовели. Самі тривалі із них знімалися в 60х роках в Аргентині і складалися з більш ніж 600 серій. Першим Чемпіоном світу з футболу стала збірна одній з країн Латинської Америки. Це не Аргентина і не Бразилія, а скромний на сьогоднішній день Уругвай, став кращою командою планети в 1930 році Всього ж країни Латинської Америки досить часто організовували світові першості з футболу: вони відбулися в Мексиці (двічі), Уругваї, Чилі та Аргентині.

Слайд 8

Латинська Америка – найнебезпечніший регіон світу. Бразильський Карнавал є найбільшим народним святом країни, та має деякі відмінності від карнавалів як у Європі, так і в інших країнах Латинської Америки.

Слайд 9

Дивні закони У Мексиці заборонено йти на роботу, якщо болить голова. У Мексиці студенти мають право не йти на заняття, якщо викладач не посміхається В Аргентині на вас буде накладено штраф, якщо ви будете ходити на руках у перукарні У Парагваї, заборонено дуелі, за винятком осіб, що заповіли свої органи медичним або науковим установам.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія