X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Країни Латинської Америки"

Завантажити презентацію

"Країни Латинської Америки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

підготувала: Чепеленко Катерина Країни Латинської Америки Образец подзаголовка

Слайд 2

Вплив Першої світової війни на країни  Неоднозначний вплив на різних етапах; Війна у далекій Європі йшла на користь народам Латинської Америки; США встановила своє економічне панування у Латинській Америці (торгівля впродовж 1913-1920 рр. збільшилася на 40 %);  Скорочення європейського імпорту сприяло розбудові національних економік; Змінилась психологія населення.

Слайд 3

 Щодо участі латиноамериканських країн у війні, то вона не виходила за межі постачання продовольства й сировини та участі в патрулюванні у водах Південної Атлантики й морських операціях Британії.

Слайд 4

Важливе значення для регіону мали іноземні інвестиції.

Слайд 5

XX ст. внесло суттєві зміни у господарське життя Латинської Америки економічна експансія індустріальних держав Іноземний капітал нерівноправні договори * спонуканням урядів до укладання військово-політичних угод і навіть збройними інтервенціями, як це неодноразово чинили США щодо Мексики.

Слайд 6

Позитивне встановлення контролю з боку США та Західної Європи, насамперед Великої Британії, над господарським життям латиноамериканських країн; розвиток приватної ініціативи підприємств комунального господарства;  іноземні інвестиції  стимулювання формування національних підприємницьких кіл у країні Негативне не має власних вільних коштів для модернізації промисловості; після закінчення війни економічна ситуація ускладнилася.; закриття великої кількості підприємств; погіршення матеріального рівня життя більшості населення;  Аграрний сектор був неспроможний дати притулок і роботу тисячам безробітних; засилля іноземних монополій.

Слайд 7

Економічна криза Тяжким випробуванням для Латинської Америки стала економічна криза 1929-1933 рр., скоротила попит на сировину (головну статтю регіонального експорту). Це тяжко позначилося на всіх секторах господарства: згорталося виробництво, банкрутували банки, тисячі працівників залишилися без засобів до існування. 

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія