X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КАРПАТСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РАЙОН

Завантажити презентацію

КАРПАТСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РАЙОН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

карпатський економічний район Виконала: учениця 9-го “А” класу Попова Анастасія Володимирівна

Слайд 2

Географічне положення

Слайд 3

Межі Карпатського економічного району

Слайд 4

Природні умови та ресурси Мінеральні Цей район забезпечений найрізноманітнішими природними ресурсами: водними (найчисельніші і найменше забруднені, вони використовуються в основному для отримання гідроенергії на невеликих електростанціях, для потреб промисловості і комунального водопостачання). лісовими (лісистість економічного району найвища в Україні). мінеральними (нафта, газ, кам'яне і буре вугілля, калійні солі, самородна сірка та ін.). Родовища деяких копалин наявні тільки тут і мають виняткову цінність для країни.

Слайд 5

Природні умови та ресурси Рельєф, водні ресурси Рельєф, горбистий на Подільській височині й низовинний на Малому Поліссі та Верхньосанській рівнині, на південь змінюється на височинний у Передкарпатті та гірський у південній і центральній частинах району. Водні ресурси району — це поверхневі води річок, озер, водосховищ і підземної води. Найбільші ріки – Дністер, Західний Буг, Прут і Тиса.

Слайд 6

Природні умови та ресурси Клімат Територія району розташована в помірному поясі і характеризується теплим помірно-вологим кліматом.

Слайд 7

Природні умови та ресурси Ґрунти Гірські ділянки вкриті переважно бурими гірсько-лісовими ґрунтами в поєднанні з дерново-буроземними, гірсько-лучними та лучними.

Слайд 8

Населення Населення —6,2 млн.чол. У всіх областях, крім Львівської, переважає сільське населення. У районі більш висока, ніж загалом в Україні (110 чол./км2), густота населення.

Слайд 9

Господарство Господарський комплекс району характеризується складаною та деверсифікованою структурою. В районі значного розвитку набуло машинобудування, хімічна промисловість, сільське господарство, рекреаційний комплекс, лісовиробничий, паливно-енергетична, легка харчова промисловість та сільське господарство. Розвиваються вони на основі трудових і природних ресурсів.

Слайд 10

Господарство

Слайд 11

Сільське господарство (спеціалізація)

Слайд 12

Транспорт Район відомий щільною мережею залізних і автомобільних доріг. Тут знаходяться кращі автодороги з твердим покриттям. Великими транспортними вузлами є Чоп, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Дрогобич, Самбір, Стрий. Львівський аеропорт має статус міжнародного. Інтенсивно розвивається трубопровідний транспорт, який отримав державне визнання.

Слайд 13

Проблеми розвитку району: • низький рівень розвитку промисловості (за винятком Львівської області); • соціальні та економічні проблеми малих міст; • слабкий розвиток Закарпатської вільної економічної зони; • складна екологічна ситуація Передкарпаття внаслідок великої концентрації хімічних підприємств і військової техніки; • розвиток курортного господарства територіально збігається з промисловими розробками, а це погіршує екологічне становище і обмежує можливості розвитку цих виробництв.

Слайд 14

Дякую за увагу! Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія