X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інженерна географія"

Завантажити презентацію

"Інженерна географія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інженерна географія

Слайд 2

Виділяються два методологічних підходи до вирішення інженерно-географічних завдань Перший — комплексна інженерна оцінка ПТК і окремих компонентів з точки зору їх впливу на діяльність людини і реакцій на цю діяльність, включаючи їх подальшу трансформацію та еволюцію.

Слайд 3

Другий — узагальнення знань про характер і напрямки змін природного середовища під впливом виробничої діяльності людини, про формування геотехнічних систем і про прогноз їх функціонування в майбутньому.

Слайд 4

Методи дослідження інженерної географії Конструктивний та природоохоронний

Слайд 5

Конструктивний метод дослідження Суть конструктивного методу полягала у застосуванні вже запропонованих наукою теорій і методів до вирішення конкретних завдань на практиці (досліджень для проектування різноманітних інженерних споруд і транспортних магістралей, пошуку мінеральних ресурсів, тощо).

Слайд 6

Слід виділити найбільш важливі методологічні особливості конструктивно-географічних робіт.

Слайд 7

Географія, як стара наука, що здавна вивчала і описувала природу Землі, населення світу і окремих країн, спосіб їх життя і господарювання, накопичила величезний і цінний інформаційний матеріал.

Слайд 8

Отже конструктивна географія це…

Слайд 9

Науковим діячем конструктивного методу є Петро Григорович Шищенко.

Слайд 10

Природоохоронний метод дослідження Природоохоронна географія — це наука, котра вивчає закони взаємодії літосфери та біосфери з врахуванням специфіки людини та її діяльності .

Слайд 11

В межах інженерної географії природоохоронний метод забезпечує належну експлуатацію та побудову об'єктів техногенної діяльності людини з мінімальною їх шкодою для навколишнього середовища та оцінкою їх екологічності на перспективу і, зокрема, безпечне виведення їх з експлуатації.

Слайд 12

Висновок

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія