X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЄВРАЗІЯ. НАСЕЛЕННЯ. РАСОВИЙ ТА ЕТНІЧНИЙ СКЛАД НАСЕЛЕННЯ. РОЗМІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ НА МАТЕРИКУ

Завантажити презентацію

ЄВРАЗІЯ. НАСЕЛЕННЯ. РАСОВИЙ ТА ЕТНІЧНИЙ СКЛАД НАСЕЛЕННЯ. РОЗМІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ НА МАТЕРИКУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАСЕЛЕННЯ. РАСОВИЙ ТА ЕТНІЧНИЙ СКЛАД НАСЕЛЕННЯ. РОЗМІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ НА МАТЕРИКУ

Слайд 2

Грандіозність Євразії виявляє себе безліччю способів. Це і величезні розміри материка, і кількість євразійського населення, і кількість представників расового та етнічного складу населення. За цими та багатьма іншими показниками Євразія стабільно утримує світову першість. На материку мешкає понад 4 млрд чоловік (це близько 2/3 усього населення Землі).

Слайд 3

Людські раси 1- європеоїдна 2- екваторіальна 3- монголоїдна

Слайд 4

Представники європеоїдної раси

Слайд 5

Представники монголоїдної раси

Слайд 6

Монголоїдна раса

Слайд 7

Представники екваторіальної раси

Слайд 8

В Євразії проживає дуже багато народів. Кожен з них має свою мову, звичаї, традиції і саме за цими ознаками формує етнос, мовну сім’ю та групу. Так, українці належать до індоєвропейської мовної сім’ї, до слов’янської групи народів, китайці — до китайсько-тібетської мовної сім’ї. Найбільш численна — індоєвропейська мовна сім’я, народи якої живуть в Європі, Індії, Ірані.

Слайд 9

• Населення Євразії є найчисленнішим порівняно з населенням інших материків. • На території Євразії мешкають представники трьох рас, у Європі переважають європеоїдна, в Азії — монголоїдна. • Природні умови та рівень економічного розвитку обумовили нерівномірне розселення населення Євразії по території материка.

Слайд 10

Домашнє завдання • Опрацювати відповідний текст у підручнику. • Нанести на контурну карту розміщення населення по території Євразії. • Підготувати повідомлення про населення, країни, міста Євразії.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія