X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронні посібники з географії

Завантажити презентацію

Електронні посібники з географії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електронні посібники з географії Географія 7 – 11 класи Географія 6 клас.

Слайд 2

Географія 6 клас Апробація електронного засобу здійснювалась методистом ЗОІППО Стрижаком М.М. та вчителями географії: Дашковська Г.В. –Кушугумська ЗОШ Запорізького р-ну Чумак А.М. - Приазовська РСШ “Азимут”, Приазовський р – н Жирченко Н.В. - Нестерянська ЗОШ, Оріхівський р-н.

Слайд 3

Позитивні риси Зміст відповідає назві посібника. Гарне зовнішнє оформлення. В наявності є довідки, алфавітний покажчик, перелік використаних джерел. Доступність назв розділів. Забезпечує подання нового матеріалу самостійної роботи та коригування. Системність і послідовність у викладі матеріалу. Яскраві наочні посібники. Зручний і простий у роботі на комп’ютері.

Слайд 4

Негативні риси. Диск не супроводжується методичними рекомендаціями на використання. Невідповідність назв та змісту у практичних роботах. Відсутня оригінальність подання матеріалу. Окремі поняття не відповідають віковим особливостям. Недостатня кількість видів контролю. Допущені помилки ( не вірно визначено координати Джомолунгми).

Слайд 5

Географія 7 – 11 клас Апробацію посібника здійснювали: Стрижак М.М. – методист ЗОІППО, Вчителі географії: Міхова Т.М. – ліцей № 62, Ленінський р –н; Горпиненко О.А. – “Алеф”, Міськво; Сопіна В.В. – Січовий колегіум, ОблУон; Коваленко О.М. – колегіум “Джерело”, Мелітопольський р – н; Савчук Н.П. – ЗОШ № 35, Шевченківський р – н.

Слайд 6

Позитивні риси: Зміст відповідає назві ЕНЗП. Зручна комплектація. Гарно унаочнено, можна використовувати як наочний посібник. Дає можливість використовувати для відображення сучасних досягнень з географії. Є можливість використовувати при підготовці до уроку конструктора. Якість зображення, звукового супроводу та дизайн гарний.

Слайд 7

Недоліки ЕЗНП: Матеріал подається не в системі і мало, відсутній матеріал для диференціації. Анотація на диск відсутня. Структура не зручна, не виділені розділи. Зміст, довідка, алфавітний покажчик відсутні. Допущені фактичні помилки у матеріалі. Не зручний конструктор, при показу нового фрагменту потрібно здійснити багато операцій.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія