X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення питомого опору провідника

Завантажити презентацію

Визначення питомого опору провідника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Визначення питомого опору провідника Мета роботи: виміряти питомий опір дроту; набути навичок користування амперметром, вольтметром, мікрометром. Лабораторна робота з фізики

Слайд 2

Прилади і обладнання: Дріт з матеріалу з великим питомим опором, натягнутий на дерев’яну планку Лабораторний амперметр (шкільний) Лабораторний вольтметр (шкільний) Мікрометр Лінійка з ціною поділки 1 мм З’єднувальні провідники 7 шт.

Слайд 3

де R – опір провідника, Ом; ρ – питомий опір провідника, Ом·м; l – його довжина, м; S – площа поперечного перетину провідника (площа круга), м2; Опір провідника R можна обчислити за законом Ома для ділянки кола, якщо скласти електричне коло за схемою, поданою на малюнку 1 і виміряти амперметром силу струму I, а вольтметром - напругу U.

Слайд 4

Висновок: Електричний струм у металі – це впорядкований рух вільних зовнішніх його електронів по провіднику під дією електричного поля. Метали мають кристалічну решітку, в вузлах якої знаходяться позитивно заряджені іони, між якими рухаються вільні зовнішні електрони.

Слайд 5

За допомогою довідника визначити матеріал провідника. (Використовуйте таблицю питомих опорів різних речовин, наприклад, у збірнику задач і запитань Р.А. Гладковой, 1988 року видання на сторінці 380)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика